ZADBAJ O SIEBIE W TYM ROKU

POCZĄTEK ROKU TO DLA WIELU CZAS STAWIANIA SOBIE NOWYCH CELÓW I WYZWAŃ ORAZ ROZPOCZĘCIA REALIZACJI ZAŁOŻONYCH PLANÓW I ZAMIERZEŃ. NAWET JEŚLI NIE JESTEŚ ZWOLENNIKIEM WYZNACZANIA POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH, POCZĄTEK ROKU TO DOBRY MOMENT NA MĄDRE ZAPLANOWANIE NAJBLIŻSZYCH 12 MIESIĘCY. JAK ZADBAĆ O SIEBIE, SWOJE ZDROWIE, KONDYCJĘ I HIGIENĘ DUCHOWĄ? OTO LISTA PROPOZYCJI DO ODHACZENIA W 2019 ROKU.

Czytaj dalej...

DIGITAL DETOX CZYLI TECHNOLOGICZNY ODWYK

DZIEŃ ROZPOCZYNASZ OD SPRAWDZANIA POCZTY, SCROLLOWANIA FEEDÓW W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, A W MIĘDZYCZASIE CZATUJESZ ZE ZNAJOMYMI NA MESSENGERZE LUB WHATSAPPIE? A MOŻE BY TAK… WYLOGOWAĆ SIĘ Z WIRTUALNEGO ŚWIATA I ODZYSKAĆ ZDROWY BALANS? WYKORZYSTAJ NOWY ROK DO ZMIAN, KTÓRE MAJĄ REALNY WPŁYW NA TWOJE ŻYCIE I RELACJE Z INNYMI.

Czytaj dalej...

CAŁA PRAWDA O WALENTYNKACH

Wszechobecne czerwone serduszka, tłumy w kinach i restauracjach, gorączkowe zakupy online i w galeriach handlowych… Zbliżają się walentynki – kontrowersyjne święto, które zarówno łączy, jak i… dzieli. Tradycja czy komercja? Świętować czy bojkotować? 14 lutego tuż-tuż.

Czytaj dalej...

NOWY SEZON KULTURALNY W RZESZOWIE

NOWY ROK TO NOWY ROZDZIAŁ DLA MIŁOŚNIKÓW KULTURALNEJ ROZRYWKI. ZAMIAST NA SZALONĄ IMPREZĘ WOLISZ WYBRAĆ SIĘ NA DOBRY FILM LUB SPEKTAKL? ŚWIETNIE SIĘ SKŁADA. SPRAWDZILIŚMY REPERTUARY TEATRALNE I KINOWE RZESZOWSKICH PLACÓWEK. NA JAKIE NOWOŚCI WARTO CZEKAĆ JUŻ NA POCZĄTKU 2019 ROKU? SPRAWDŹCIE.

Czytaj dalej...

TO JUŻ 665. ROCZNICA URODZIN RZESZOWA

Roku Pańskiego 19 stycznia 1354, wedle kalendarza gregoriańskiego, Z Bożej łaski król Polski, pan i dziedzic ziem krakowskiej, sandomierskiej, sieradzkiej, łęczyckiej, Kujaw, Pomorza i Rusi  Kazimierz III, zwany później „Wielki”, nadał prawa do posiadania miasta Rzeszów Janowi Pakosławicowi wywodzącemu się ze wsi Strożyska.

Czytaj dalej...

AKTYWNIE WYPOCZYNKOWO IMPREZOWO

CHOĆ ZA OKNEM SROGA ZIMA, WIELU Z NAS JUŻ ZABRAŁO SIĘ ZA PLANOWANIE WAKACJI. BIURA PODRÓŻY KUSZĄ ATRAKCYJNYMI CENAMI LETNICH PODRÓŻY. A GDZIE NAJCHĘTNIEJ BĘDZIEMY WYPOCZYWAĆ W TYM ROKU?

Czytaj dalej...

PIĘKNY RZYM

Zastanawialiście się aby pojechać do Rzymu zimą? Na ten przykład między styczniem a lutym? No co, pewnie myślicie że wieje tam zimnem i zamieciami, jest pochmurnie, nieprzyjemnie, smutno i miasto to nie przypomina tego z pocztówek lub bilbordów reklamowych setek ofert biur turystycznych, albo fotografii z albumów? Zdziwilibyście się!

Czytaj dalej...

REAKTYWACJA TRENDÓW: BUFIASTE RĘKAWY

Jeden z najgorętszych trendów lat 80-tych, jedni kojarzą go z gwiazdami pierwszej wersji popularnej  „Dynastii”, inni z „Anią z Zielonego Wzgórza”. Bufiaste rękawy wróciły w kilku odsłonach i tej zimy możemy poczuć się w nich komfortowo. Sukienki, bluzki, koszule, marynarki z bufiastym wykończeniem zyskują nowy wymiar, a trend power shoulders podbija wybiegi i Instagram. Jak nosić bufki?

Czytaj dalej...

DOMOWE SPA

Cynamon, wanilia, anyż, goździki czy imbir – to zdecydowanie zapachy świąteczne. Królują w kuchni, salonie, a mogą także w łazience. Poniżej kilka sprawdzonych kosmetyków z ulubionym zapachem świątecznym.

Czytaj dalej...