Super User

Super User

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMICE 2018 W RZESZOWIE

2 dni wydarzeń, ponad 500 uczestników, ponad 25 paneli, wykładów otwartych i warsztatów, gala, prawie 100 partnerów i wystawców w showroomach - tak wyglądała pierwsza edycja Kongresu Medycyny i Chirurgii Estetycznej zorganizowana z inicjatywy IP CLINIQ Instytut Piękna

SZKOŁY JĘZYKOWE. JAK SKUTECZNIE NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA OBCEGO W RZESZOWIE?

W DZISIEJSZYCH CZASACH ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH JEST NIEWĄTPLIWYM ATUTEM. NAUKA JĘZYKA OBCEGO WYMAGA SYSTEMATYCZNOŚCI, SUMIENNOŚCI I ODPOWIEDNIEJ METODY, KTÓRA POMOŻE SPRAWNIE I TRWALE PRZYSWOIĆ WIEDZĘ. JAK SKUTECZNIE NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA OBCEGO W RZESZOWIE? JAKĄ WYBRAĆ METODĘ? SPRAWDŹCIE JAKĄ OFERTĘ EDUKACYJNĄ PROPONUJĄ NAJLEPSZE RZESZOWSKIE PLACÓWKI.

WYBORY SAMORZĄDOWE TUŻ TUŻ

21 PAŹDZIERNIKA ODBĘDĄ SIĘ WYBORY SAMORZĄDOWE. SĄ TO BARDZO WAŻNE WYBORY, NAWET WAŻNIEJSZE OD TYCH PARLAMENTARNYCH, BO W TYCH WYBORACH STARTUJĄ OSOBY, KTÓRE ZNAMY, KTÓRE MIESZKAJĄ OBOK NAS I CHCĄ DECYDOWAĆ O NASZYM PODWÓRKU. NIE MOŻEMY ICH  ZLEKCEWAŻYĆ.

10 RZECZY DO ROBIENIA JESIENIĄ

JESIEŃ ZAWITAŁA U NAS NA DOBRE. CO ZROBIĆ, BY UCZYNIĆ TĘ PORĘ ROKU BARDZIEJ KOLOROWĄ I MNIEJ PRZYGNĘBIAJĄCĄ? PRZEDSTAWIAMY 10 RZECZY, KTÓRE WARTO ZROBIĆ W PAŹDZIERNIKU I LISTOPADZIE.

INFLUENCER MAGDALENA KIWAK, CZYLI @EMKIWAK

W DOBIE INTERNETU JUŻ DAWNO NIKT NIE PODWAŻA WPŁYWU INFLUENCERÓW W SIECI. ŚWIETNE ZDJĘCIA, WSPÓŁPRACA ZE ZNANYMI MARKAMI, PROMOWANIE PRODUKTÓW I USŁUG I OCZYWIŚCIE – MASA FOLLOWERSÓW NA KONCIE. PASJA CZY ZAWÓD MARZEŃ? W PIERWSZEJ CZĘŚCI CYKLU ROZMAWIAMY Z MAKIJAŻYSTKĄ MAGDĄ KIWAK, W SIECI ZNANĄ JAKO @EMKIWAK.

PRZYGOTUJ SKÓRĘ NA ZIMĘ

JESIEŃ TO PORA ROKU, KIEDY GABINETY DERMATOLOGICZNE I KOSMETYCZNE PRZEŻYWAJĄ PRAWDZIWE OBLĘŻENIE. TO UCIĄŻLIWA PORA ROKU DLA SKÓRY, KTÓRA JESZCZE NIE ZDĄŻYŁA ZREGENEROWAĆ SIĘ PO DZIAŁANIU LETNIEGO SŁOŃCA, A JUŻ NARAŻONA JEST NA DZIAŁANIE NISKICH TEMPERATUR I SUCHEGO POWIETRZA W OGRZEWANYCH POMIESZCZENIACH.

VISSAVI - NAPRZECIW TWOJEJ KOBIECOŚCI

Projektanci marki Vissavi w sezonie JESIEŃ-ZIMA 2018/19 uwspółcześnili modę z lat 80. z pieczołowitą dbałością o kobiecość z jej wszystkimi atutami. W kolekcji dominuje głęboki szmaragd, butelkowa zieleń, nasycone bordo, wyrazista czerwień, nie zabraknie również klasycznej czerni i granatu.

AVE TEATR W RZESZOWIE

Nowy sezon w naszym mieście zapowiada się kulturalnie. Ave Teatr to nowa inicjatywa, która wykształciła się na bazie dobrze znanego Teatru Bo Tak. pod twórczymi skrzydłami Beaty Zarembianki i Jarka Babuli. W repertuarze nie brakuje propozycji na trwającą jesień.

CHARYTATYWNY KONCERT FORTEPIANOWY

22 grudnia o godz. 16:00 w Sali Królewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu odbędzie się charytatywny koncert na rzecz ośmioletniego Mikołaja Ćwieka, który urodził się z Zespołem Downa. By osiągnąć wyższe stopnie rozwoju umysłowego i fizycznego, Mikołaj musi być poddawany kosztownej rehabilitacji. Podczas wydarzenia wystąpi pianistka Mira Opalińska, która zagra Wariacje Goldbergowskie Bacha ze swojej najnowszej płyty. Organizatorami Charytatywnego Koncertu Fortepianowego są Ryszard Kluska – Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu oraz Stowarzyszenie Motocyklowe Filii Partiae. Wydarzeniu patronuje magazyn Day&Night.

Subskrybuj to źródło RSS

GOŚĆ WYDANIA