Super User

Super User

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koncert Nocy Letniej

30.08 o godzinie 18:00 w Złotym Pałacu i ogrodach Retyrada w Rudnej Małej k. Rzeszowa odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Fundacji Iskierka.

W Rzeszowie znów słychać prawdziwe Techno: 2-4 sierpnia 2019

43 godziny, 2 sceny, 33 wykonawców, piękny, widokowy teren w niewielkiej odległości od Rzeszowa.

GetMeHigh na Świeżym 2019. Są ze mną Grzegorz (alchemik), oraz dwóch Michałów (apogenic i mourner), założyciele kolektywu ARYTMIA, członkowie ARYTMIA/GetMeHigh, organizatora jedynego w swoim rodzaju Festiwalu Muzyki Elektronicznej w rejonie. Zapraszam do rozmowy.

EAST - pokaz najnowszej kolekcji Basi Olearki

FashionEAST to projekt, który łączy i konfrontuje ze sobą modę współczesną oraz dawną modę rzeszowianek. W ramach projektu odbędą się: - EAST - pokaz najnowszej kolekcji Basi Olearki z wykorzystaniem zabytkowych dodatków i akcesoriów ze zbiorów muzealnych - (godz. 22.00)

Europejski Stadion Kultury

Już za tydzień w Rzeszowie odbędzie się festiwal Europejski Stadion Kultury, na który składać się będzie 40 wydarzeń z różnych dziedzin sztuki. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, ale na niektóre z nich trzeba mieć zaproszenie.

FESTIWAL PRZESTRZENI MIEJSKIEJ REZSZÓW 2019

Program Festiwalu Przestrzeni Miejskiej 

Tegoroczna, ósma już edycja Festiwalu Przestrzeni Miejskiej startuje już w najbliższy piątek, 7 czerwca na parkingu przy Hali Podpromie. W ramach festiwalu odbędą się plenerowe koncerty polskich artystów sceny alternatywnej, Silent Disco, wystawa "Człowiek w przestrzeni", warsztaty linorytu oraz spotkanie z architekturą "Archiczwartek". Wydarzeniom towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna w postaci food trucków.

26. RZESZOWSKIE JUWENALIA

Największe święto studenckie w Rzeszowie już za nami. Za edycję tegorocznej edycji odpowiedzialny był Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej.

BIAŁO-CZERWONY ALARM

  • Dział: Sport

PATRZĄC Z BOKU, POLACY ROZPOCZĘLI ELIMINACJE DO EURO 2020 NIEMAL IDEALNIE. ODNIEŚLI DWA ZWYCIĘSTWA, W TYM JEDNO NA NAJTRUDNIEJSZYM Z MOŻLIWYCH TERENÓW, PRZY TYM NIE STRACILI NAWET GOLA. CO ZATEM JEST ŹRÓDŁEM NARASTAJĄCEJ KRYTYKI WOBEC SELEKCJONERA BRZĘCZKA? Z MOŻLIWYCH TERENÓW, PRZY TYM NIE STRACILI NAWET GOLA. CO ZATEM JEST ŹRÓDŁEM NARASTAJĄCEJ KRYTYKI WOBEC SELEKCJONERA BRZĘCZKA?

AKROBATYKA I TANIEC NIEROZERWALNIE RAZEM: SUKCESY WERONIKI BLAHACZEK

  • Dział: Sport

WERONIKA BLAHACZEK to zaledwie 13-latka z Rzeszowa, która taniec i akrobatykę ma wpisane w swoje DNA. Na swoim koncie ma już międzynarodowe sukcesy i nie zwalnia tempa w rozwoju swoich największych pasji, jakimi są taniec i akrobatyka. Obecnie intensywnie przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej w kategorii junior oraz do Międzynarodowego Konkursu Tanecznego „International Dance Competition Arabesk 2019" na Łotwie, który gromadzi artystów i tancerzy z całej Europy.

NEONY WIOSNY

  • Dział: Moda

Wiosna kocha kolory, a moda neony. W obecnym sezonie ten romans eksplodował mocnymi, niemal odblaskowymi kolorami, od których nie sposób oderwać wzroku.  Fluoresencyjna zieleń, żółć, pomarańcz i róż rządzą na wybiegach największych domów mody i ulicach i z pewnością potrwa to co najmniej do końca lata.

Subskrybuj to źródło RSS