Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 198

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lajkwaluta

If I tell my Facebook friends about your brand, it`s not because I like your brand, but rather because I like my friends” (Mike Arauz). (Jeśli piszę na swoim Facebook`u o twojej marce, to nie dlatego, że lubię twoją markę, ale raczej dlatego, że lubię swoich przyjaciół). Przyjaciół, których chcę poinformować o dobrej marce, wspaniałym produkcie, ciekawym wydarzeniu, wartościowej akcji etc. Przyjaciół, których cenię i chcę angażować w to, co dla mnie ma szczególne znaczenie.

 

Wstrząśnięci – zmieszani?

Społeczeństwo cyfryzacji, zdigitalizowane, multiekranowe… Społeczeństwo, które już niejedno widziało, niejedno przeżyło, z niejednym miało do czynienia. Społeczeństwo, które tak trudno czymś jeszcze zaskoczyć. „Społeczeństwo nagłówków” – byle szybko, byle krótko… i tak każdego dnia, wyścig o lepsze jutro trwa w najlepsze.

Tak blisko, a tak daleko…

„Ceną wielkości jest odpowiedzialność…” (Winston Churchill) Odpowiedzialność za środowisko, odpowiedzialność za społeczeństwo, odpowiedzialność za przyszłość… Współczesny świat wymaga poświęceń. Odpowiedzialność wymaga poświęceń. W wymiarze biznesowym – często poświęceń potencjalnych korzyści celem budowania długotrwałych wartości.

City przez wielkie C

Od kilku lat w Polsce można zaobserwować rozwój rynkowego traktowania nie tylko produktów i usług, ale również miejsc ograniczonych terytorialnie, w tym miast i regionów. Dużego znaczenia nabrała konkurencja pomiędzy miastami oraz jakość oferowanych na rynku dóbr i usług publicznych. Elementem tej konkurencji jest wizerunek miasta, który przy podejmowaniu wielu decyzji – inwestycyjnych, zawodowych, rodzinnych – odgrywa często kluczową rolę.

Subskrybuj to źródło RSS