Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 203

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śmierć racjonalnej myśli

To się dzieje naprawdę – kiedy idziemy na zakupy, szczególnie my, drogie panie, ale i tacy panowie też się zdarzają, dosłownie „głupiejemy”. I to wcale nie jest nasza wina – racjonalnie tego nie chcemy, ale zachowujemy się nieco inaczej niż zwykle.

Jak najmocniej!

W dzisiejszych czasach, kiedy jak śpiewa Grzegorz Markowski, lider zespołu Perfect, w piosence pt. „Każdej nocy” Skrojeni na miarę moich wad, Sprzedawcy powiedzą mi co bym chciał, Emocje wyprane w hicie dnia, Zapłacę i mam! nie mamy najmniejszych szans obronić się przed wszechobecną reklamą i wpływem na nasze decyzje podczas wypadu do pubu, robienia zakupów, przeglądaniu stron www czy buszowaniu po sklepach internetowych. Ze wszystkich stron jesteśmy „otoczeni” reklamami, propozycjami, sugestiami. Specjaliści od marketingu i psychologii reklamy lepiej od nas samych wiedzą, czego w danym momencie potrzebujemy, jak spełnić nasze zachcianki i zaspokoić nasze potrzeby oraz realizować nasze marzenia.

Subskrybuj to źródło RSS