Fot. Paweł Olearka i Radek Tworek - Alchemia Światła Fot. Paweł Olearka i Radek Tworek - Alchemia Światła

POKAZ KOLEKCJI „WEST” BASI OLEARKI I HARLEYE W TLE

Sobotni wieczór w stolicy Podkarpacia należał do projektantki Basi Olearki. Pokaz najnowszej kolekcji „West” odbył się w salonie GOC Harley – Davidson w Rzeszowie.

Kolekcja WEST to miks słodko - ostry. Łączy ona w sobie delikatność i drapieżność. Wiodące kolory i tkaniny to intensywnie niebieski jeans oraz brązowa i czarna skóra naturalna, przełamane delikatnym szyfonem w kolorze ecru. Wszystkie te kolory przywodzą na myśl wolność podróżowania bez konkretnego celu przez prerie dzikiego zachodu.  Ostre, wyzywające elementy ze skóry, równoważą pionowe, romantyczne falbany. Choć fasony większości sylwetek są bardzo wąskie i opinające to pozostają wygodne, dzięki domieszce elastycznych włókien. Sylwetki damskie są doskonale podkreślone, męskie charakteryzuje sportowa - elegancja.

Rządzące na pokazie skóra i jeans idealnie łączyły się z elementami i klimatem świata motocykli, który za sprawą kultowych harleyów były nieodłączną częścią wydarzenia. Kreacje z kolekcji „West” Basi Olearki kilka tygodni temu zostały także zaprezentowane podczas prestiżowego wydarzenia z branży modowej „Fashion Day Zakopane”. O fryzury modelek podczas sobotniego pokazu zadbał Salon Maniewski Rzeszów, makijaż - Artdeco Polska, biżuteria – Giorre, torebki - Gawor Collection. Uczestnicy wydarzenia mieli również okazję wysłuchać koncertu zespołu 0% Normy, a także wesprzeć budowę niestandardowego schroniska „Psia Wioska”, która powstaje w Przemyślu.

Fot. Paweł Olearka i Radek Tworek - Alchemia Światła

Powrót na górę