RAZ NA STO - BEZ CIĘĆ

WŁAŚNIE TRZYMACIE W RĘKU SETNE, JUBILEUSZOWE WYDANIE MAGAZYNU DAY&NIGHT. ZA HISTORIĄ SUKCESU TEGO JEDYNEGO RZESZOWSKIEGO LIFESTYLOWEGO PISMA - NIE WLICZAJĄC OCZYWIŚCIE ZESPOŁU REDAKCYJNEGO I WIELU WSPÓŁPRACOWNIKÓW STOI ROBERT WRÓBEL OSOBA ZNANA NIE TYLKO WIELU RZESZOWIANOM. W LUŹNEJ ROZMOWIE OPOWIADA JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE ZOSTAŁ - JAK SAM ŻARTOBLIWIE OKREŚIŁ - MAGNATEM PRASOWYM.

Czytaj dalej...

SPEKTAKL „ICE DREAMS” – ATELIER & ACADEMY KATARZYNA ZŁAMANIEC

13 stycznia w klubie LUKR odbędzie się nietypowy spektakl „Ice Dreams”, który zakłada połączenie sił do stworzenia wielkiego widowiska w rozmaitych jego aspektach (fryzjerstwo, muzyka, taniec, teatr i wiele innych). Baśniowe wydarzenie tworzyć będą artyści z takich dziedzin jak: fryzjerstwo, wokal, akrobatyka, taniec. O szczegółach opowiedzieli organizatorzy przedsięwzięcia:

Czytaj dalej...

OGARNIJ ŚWIĄTECZNY SZAŁ

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ. PRZED NAMI DOMOWE PORZĄDKI, SZAŁ ZAKUPÓW I PRZYGOTOWANIA ŚWIĄTECZNYCH POTRAW. W TYM OKRESIE KAŻDA MINUTA JEST NA WAGĘ ZŁOTA. PRZYGOTUJ SIĘ DO ŚWIĄT
Z SUPER SPRZĘTEM.

Czytaj dalej...

TRADYCJA vs NOWOCZESNOŚĆ

WIGILIA TO MAGICZNY CZAS SPOTKAŃ Z RODZINĄ I NAJBLIŻSZYMI PRZY UROCZO NAKRYTYM I SUTO ZASTAWIONYM STOLE. W TYM ROKU TO TY URZĄDZASZ TĘ WYJĄTKOWĄ KOLACJĘ I MASZ ZAMIAR ZROBIĆ TO W NOWOCZESNYM STYLU? PODPOWIADAMY JAK WPROWADZIĆ NUTKĘ AWANGARDY NA WIGILIJNY STÓŁ.

Czytaj dalej...