TRADYCJA vs NOWOCZESNOŚĆ

WIGILIA TO MAGICZNY CZAS SPOTKAŃ Z RODZINĄ I NAJBLIŻSZYMI PRZY UROCZO NAKRYTYM I SUTO ZASTAWIONYM STOLE. W TYM ROKU TO TY URZĄDZASZ TĘ WYJĄTKOWĄ KOLACJĘ I MASZ ZAMIAR ZROBIĆ TO W NOWOCZESNYM STYLU? PODPOWIADAMY JAK WPROWADZIĆ NUTKĘ AWANGARDY NA WIGILIJNY STÓŁ.

Czytaj dalej...

CZAS DO SZKOŁY

MODNY I WYGODNY

Uznana marka artykułów szkolnych St. Majewski przygotowała na nowy rok szkolny 2017/2018 kilka wzorów plecaków, które designem oraz wykonaniem zadowolą każdego ucznia. Rewelacyjne, elektryzujące wzory, nowoczesny design podkreśli charakter każdego użytkownika. Plecaki są bardzo pojemne. Doskonale pomieszczą wszystkie książki, również w dużych formatach. Wszystkie komory posiadają dwustronne suwaki, z wygodnymi, dużymi przywieszkami.

Czytaj dalej...

GADŻETY MAMY I MALUSZKA

CIĄŻA, PORÓD I NOWORODEK – TO NIE LADA WYZWANIE DLA KAŻDEJ Z MAM. ALE TEN WYJĄTKOWY CZAS MOŻNA SOBIE UMILIĆ, UPROŚCIĆ. POMOGĄ W TYM WYJĄTKOWE GADŻETY, W KTÓRE POWINNA SIĘ ZAOPATRZYĆ KAŻDA TRENDY MAMA.

Czytaj dalej...

RZESZOWSKIE JANUSZE

17 STYCZNIA B.R. W WOJEWÓDZKIM DOMU KULTURY W RZESZOWIE ODBYŁA SIĘ PREMIERA FILMU "RZESZOWSKIE JANUSZE" OPOWIADAJĄCEGO O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI EDWARDA JANUSZA, RZESZOWSKIEGO FOTOGRAFA I DOKUMENTALISTY TWORZĄCEGO NA PRZEŁOMIE XIX I XX W.

Czytaj dalej...

8 URODZINY DAY&NIGHT

MIMO ŻE URODZINY OBCHODZI SIĘ CO ROKU, ZA KAŻDYM RAZEM PRZEŻYWAMY JE INACZEJ, PONIEWAŻ KAŻDY KOLEJNY ROK WZBOGACA NAS W NOWE DOŚWIADCZENIA, WSPOMNIENIA, WARTOŚCI I EMOCJE. MAGAZYN DAY&NIGHT W TYM ROKU OBCHODZI SWÓJ 8 JUBILEUSZ, A JAK POWSZECHNIE WIADOMO „8” SYMBOLIZUJE NIESKOŃCZONOŚĆ. I WŁAŚNIE NIESKOŃCZONOŚĆ WSPOMNIEŃ I DOŚWIADCZEŃ ZA NAMI ORAZ MAMY NADZIEJĘ – NIESKOŃCZONOŚĆ KREATYWNYCH DNI&NOCY, PODCZAS KTÓRYCH BĘDZIEMY STARAĆ SIĘ BUDOWAĆ CORAZ LEPSZĄ MARKĘ, JAKĄ JUŻ JEST DAY&NIGHT - PRZED NAMI.

Czytaj dalej...