GADŻETY MAMY I MALUSZKA

CIĄŻA, PORÓD I NOWORODEK – TO NIE LADA WYZWANIE DLA KAŻDEJ Z MAM. ALE TEN WYJĄTKOWY CZAS MOŻNA SOBIE UMILIĆ, UPROŚCIĆ. POMOGĄ W TYM WYJĄTKOWE GADŻETY, W KTÓRE POWINNA SIĘ ZAOPATRZYĆ KAŻDA TRENDY MAMA.

Czytaj dalej...

RZESZOWSKIE JANUSZE

17 STYCZNIA B.R. W WOJEWÓDZKIM DOMU KULTURY W RZESZOWIE ODBYŁA SIĘ PREMIERA FILMU "RZESZOWSKIE JANUSZE" OPOWIADAJĄCEGO O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI EDWARDA JANUSZA, RZESZOWSKIEGO FOTOGRAFA I DOKUMENTALISTY TWORZĄCEGO NA PRZEŁOMIE XIX I XX W.

Czytaj dalej...

8 URODZINY DAY&NIGHT

MIMO ŻE URODZINY OBCHODZI SIĘ CO ROKU, ZA KAŻDYM RAZEM PRZEŻYWAMY JE INACZEJ, PONIEWAŻ KAŻDY KOLEJNY ROK WZBOGACA NAS W NOWE DOŚWIADCZENIA, WSPOMNIENIA, WARTOŚCI I EMOCJE. MAGAZYN DAY&NIGHT W TYM ROKU OBCHODZI SWÓJ 8 JUBILEUSZ, A JAK POWSZECHNIE WIADOMO „8” SYMBOLIZUJE NIESKOŃCZONOŚĆ. I WŁAŚNIE NIESKOŃCZONOŚĆ WSPOMNIEŃ I DOŚWIADCZEŃ ZA NAMI ORAZ MAMY NADZIEJĘ – NIESKOŃCZONOŚĆ KREATYWNYCH DNI&NOCY, PODCZAS KTÓRYCH BĘDZIEMY STARAĆ SIĘ BUDOWAĆ CORAZ LEPSZĄ MARKĘ, JAKĄ JUŻ JEST DAY&NIGHT - PRZED NAMI.

Czytaj dalej...

PRZYGOTUJ AUTO NA ZIMĘ

MRÓZ, ŚNIEG, LÓD, SÓL, A DO TEGO CIĄGŁE WAHANIA TEMPERATURY. SPIESZYMY SIĘ RANO DO PRACY, CHCEMY ODPALIĆ AUTO, A TU NIESPODZIANKA. SILNIK NAWET NIE DRGNIE. KILKA NIECENZURALNYCH SŁÓW POD NOSEM NICZEGO NIE ZMIENI. JAK ZATEM PRZYGOTOWAĆ AUTO NA ZBLIŻAJĄCĄ SIĘ PORĘ ROKU – ZIMĘ?

Czytaj dalej...

MIKOŁAJ TUŻ TUŻ

W TYM ROKU MIKOŁAJ BĘDZIE MIAŁ NIE LADA ZADANIE. TECHNOLOGIA ZAWITAŁA DO ŚWIATA ZABAWEK,  SPORTU CZY KOSMETYKI. ELEKTRONICZNE GADŻETY UCIESZĄ KAŻDEGO.

Czytaj dalej...