Fot. Patrycja Mazur Fot. Patrycja Mazur

8 URODZINY DAY&NIGHT

MIMO ŻE URODZINY OBCHODZI SIĘ CO ROKU, ZA KAŻDYM RAZEM PRZEŻYWAMY JE INACZEJ, PONIEWAŻ KAŻDY KOLEJNY ROK WZBOGACA NAS W NOWE DOŚWIADCZENIA, WSPOMNIENIA, WARTOŚCI I EMOCJE. MAGAZYN DAY&NIGHT W TYM ROKU OBCHODZI SWÓJ 8 JUBILEUSZ, A JAK POWSZECHNIE WIADOMO „8” SYMBOLIZUJE NIESKOŃCZONOŚĆ. I WŁAŚNIE NIESKOŃCZONOŚĆ WSPOMNIEŃ I DOŚWIADCZEŃ ZA NAMI ORAZ MAMY NADZIEJĘ – NIESKOŃCZONOŚĆ KREATYWNYCH DNI&NOCY, PODCZAS KTÓRYCH BĘDZIEMY STARAĆ SIĘ BUDOWAĆ CORAZ LEPSZĄ MARKĘ, JAKĄ JUŻ JEST DAY&NIGHT - PRZED NAMI.

 

8 lat w pełni świadomej obecności na rynku to najlepszy dowód na to, że Day&Night rozwija się z Wami i dla Was. Liczba „8” symbolizuje nieskończoność, wieczność oraz nieprzeciętne energie, które stale przepływając stwarzają same siebie. „8” i nieskończoność to symbole stale napędzających się biegunów życia i śmierci, czyli wartości równoległych, których nic nie jest w stanie powstrzymać. Równoległe i (mamy nadzieję) trwałe wartości to także Dzień i Noc, czyli Day&Night. W symbolice tarota ósma karta oznacza sprawiedliwość. Day&Night, jako jedyny tego typu magazyn w regionie ukazuje się cyklicznie. Od 8 lat stopniowo rozwijaliśmy się po to, by kontakt Czytelników z Day&Night był zarazem intuicyjny, jak również wieloaspektowy.

Day&Night to nie tylko drukowana forma naszego magazynu. To także lifestylowo-eventowa aplikacja mobilna, która stale informuje o najnowszych i najciekawszych miejscach i wydarzeniach z naszego regionu, a także niezwykle popularny dział „Kupony”, za sprawą którego macie okazję pobierać atrakcyjne zniżki i zupełnie bezpłatne wejściówki do najlepszych rzeszowskich lokali. Również w aplikacji mobilnej Day&Night przeprowadzany jest kultowy konkurs „Gratisy”, który popularność zyskał za sprawą efektownych nagród, którymi od lat obdarowywaliśmy Was na łamach wersji drukowanej magazynu. Day&Night informuje, relacjonuje, a także zapowiada najciekawsze wydarzenia z obszaru kultury i rozrywki. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom naszych Czytelników, przygotowujemy różnorodne tematy, za sprawą których przeczytacie m.in. o: najciekawszych inicjatywach z Rzeszowa i okolic, muzyce, kulturze, modzie, zdrowiu, urodzie, podróżach, kuchni, sporcie i szeroko pojętym lifestyle’u. Dbamy o to, by kulturę (nie tylko w formie artykułów, ale także recenzji najlepszych płyt i książek) przeplatać z dziennikarstwem swobodnym, które dostępne jest w Day&Night głównie za sprawą kultowych felietonów. Do Waszej dyspozycji oddajemy także comiesięczne kalendarium wydarzeń (pełną i bogatszą wersję znajdziecie w aplikacji mobilnej Day&Night). Podążając za najnowszymi trendami z obszaru digitalizacji, Day&Night skrupulatnie pielęgnowało (i nie zamierza przestać) swoją pozycję w sieci. Z wielkim zaangażowaniem działamy na facebookowym fanpage’u (ponad 10 tysięcy fanów), internetowej platformie wydawniczej ISSUU, stronie www, Instagramie, YouTube, Snapchacie oraz Twitterze. Rozwój Day&Night obserwowaliście przez ostatnie 8 lat, a w tym czasie magazyn stał się uznaną i renomowaną marką na mapie Rzeszowa, Podkarpacia oraz Polski. Day&Night jest wypracowaną wartością o wielkim zasięgu. Nie byłoby to możliwe nie tylko bez naszych Czytelników, ale także reklamodawców i partnerów biznesowych, którzy nie bez powodu obdarzyli nas ogromnym zaufaniem.

Dzięki nieustannemu dokładaniu starań w wysoki poziom merytoryczny oraz wizualny naszego magazynu, na koncie mamy współpracę z firmami o zasięgu zarówno lokalnym, jak również ogólnopolskim, niektóre z nich mają charakter międzynarodowy. Jesteśmy elastyczni i, mimo określonego i dokładnie wyznaczonego kierunku działania, staramy się dopasować do ciągle zmieniających się potrzeb naszych odbiorców. Co istotne – mimo wzlotów i upadków, wydań spektakularnych i tych zupełnie standardowych, Day&Night pozostaje jedynym stale ukazującym się i rozwojowym magazynem, który zaskarbił sobie grono stałych wielbicieli, na początku każdego miesiąca zasypujących nas pytaniami odnośnie kolejnych numerów naszego pisma. Mimo regularnie pojawiających się na rynku naśladowców, Day&Night jest jedynym lifestyle’owym i bezpłatnym magazynem w regionie.

Rok 2016 rozpoczęliśmy z impetem, niedługo po hucznej imprezie celebrującej 7. urodziny naszego magazynu, które na długo zapisały się w naszej pamięci. Dawid Podsiadło – doskonale wszystkim znany i niezwykle utalentowany artysta, idealnie wpasował się w klimat i profil naszego magazynu, którego pierwsze noworoczne wydanie uświetnił za sprawą okładki. Artysta w rozmowie z Day&Night szczerze wyznał: „Mam szczęście w życiu”, a my mieliśmy szczęście usłyszeć jego muzykę na żywo podczas koncertu w klubie LUKR. Wiosna w Day&Night, a zarazem marcowa okładka magazynu należała do ówczesnego Mistera Polski z Rzeszowa – Rafała Jonkisza, który w ujmującym wywiadzie opowiedział o swojej pasji oraz początkach w show biznesie. Niecodzienny talent Rafała Jonkisza mogliśmy również oglądać na żywo w ramach Jonkers Fly Tour, które „doleciało” także do stolicy Podkarpacia. Dosłownie. Nie tylko dla „Naiwnych Marzycieli”, to zarówno tytuł najnowszej płyty gościa kwietniowego wydania – Ani Dąbrowskiej, ale także puenta przewrotnej rozmowy na temat najnowszej płyty. Na nowy krążek Ani Dąbrowskiej czekaliśmy 4 lata i, jak udowodniła artystka – było warto. Koncert zgromadził tłumy zainteresowanych, a my doczekaliśmy się rekordowej liczby zapytań o to właśnie wydanie, które w błyskawicznym tempie zniknęło z wszystkich punktów kolportażu. Efekt? Stale zapełnione skrzynki redakcyjne oraz dodatkowy nakład tego numeru. Day&Night promuje także lokalnych działaczy i pasjonatów, czego wynikiem była majowa okładka naszego magazynu. Gościem wydania został Robert Sadowy, czyli biznesmen na harleyu, który udowodnił, że prawdziwa pasja to nie tylko zwykłe hobby, ale także styl życia. Spektakularne harleyowe maszyny wzbudzały także sporo emocji podczas specjalnej edycji Day&Night Party with Harleys

Wizytówką eterycznego czerwca była wyjątkowa sesja okładkowa zorganizowana specjalnie dla Day&Night. Mamy na koncie wiele kooperacji, ale czerwcowa okładka była wynikiem kumulacji talentów, które pomogły nam ją współtworzyć. Dziękujemy za piękne wspomnienia! Akwareal, czyli street pop prosto z Chicago rozbrzmiał również w Rzeszowie, a my nie mogliśmy przegapić takiej okazji. Okładka z grupą, która zamierza poważnie namieszać nie tylko za oceanem, ale również w naszym rodzimym kraju, była doskonałym ukoronowaniem lata. Promujemy talenty, również te nieodkryte na większą skalę, ponieważ mamy niezwykłą satysfakcję z faktu, że postacie, które pojawiają się na naszych okładkach, wspinają się później coraz śmielej po szczeblach kariery. Jest to dla nas ogromna motywacja do działania. Tak było również w przypadku wrześniowej okładki, która należała do formacji Xxanaxx. Październik 2016 upłynął pod  znakiem Marii Peszek. Fani artystki słynącej z doskonałej muzyki oraz kontrowersyjnych wypowiedzi mieli okazję oglądać ją w nieco łagodniejszej wersji na okładce naszego magazynu. Koncert gwiazdy w Rzeszowie wywołał spore emocje i zgromadził setki świadomych twórczości Marii Peszek fanów. Szary i pochmurny listopad zapamiętamy dzięki niezwykle barwnej i pogodnej Bovskiej, która szturmem podbiła polski rynek muzyczny. Talent, paradoksalny energiczny spokój oraz kolor – to niepodważalne atrybuty artystki, która w ciekawej rozmowie z Day&Night zdradziła nam m.in. kulisy współpracy muzycznej z produkcją serialu „Druga szansa”.

Niniejszym, Drodzy Czytelnicy, dotarliśmy do urodzinowego, grudniowego wydania Day&Night, które zdobi wybitny talent – szybująca w przestworzach Celina Małek, wielokrotna laureatka prestiżowych konkursów akrobatycznych oraz finalistka programu „Mam Talent”. Takiego właśnie szybowania i wysokich lotów życzymy wszystkim, którzy mają odwagę rozwijać swoje pasje i nie boją się zaangażować w ciężką pracę, by osiągać swe cele, a sobie życzymy kolejnych, niezapomnianych lat prężnej działalności na rynku.

Do zobaczenia w nowym, 2017 roku!

MARIOLA SZOPIŃSKA

 

 

Powrót na górę