GADŻETY MAMY I MALUSZKA

CIĄŻA, PORÓD I NOWORODEK – TO NIE LADA WYZWANIE DLA KAŻDEJ Z MAM. ALE TEN WYJĄTKOWY CZAS MOŻNA SOBIE UMILIĆ, UPROŚCIĆ. POMOGĄ W TYM WYJĄTKOWE GADŻETY, W KTÓRE POWINNA SIĘ ZAOPATRZYĆ KAŻDA TRENDY MAMA.

STERYLIZATOR DO SMOCZKÓW
Nie ma nic gorszego od smoczka pełnego bakterii. Pewnie każdej mamie zdarzył się przypadek, że smoczek wylądował na podłodze czy ziemi. Jak szybko go wysterylizować, kiedy np. jesteśmy w parku? Pomocny będzie nowoczesny, przenośny sterylizator firmy Duccio. Odkaża smoczek dzięki promieniom UV bez konieczności używania jakichkolwiek środków chemicznych lub środków dezynfekujących. Jest wielkości pomarańczy i z pewnością zmieści się w każdej torbie trendy mamy.

g2

NOWOCZESNE KRZESEŁKO
Dziecko rośnie i z czasem konieczna jest wymiana akcesorii dziecięcych. Dlatego ważne jest, aby przy ich zakupie kierować się zdrowym rozsądkiem i wybierać te, które mogą posłużyć  dłuższy czas. Takim przykładem jest np. krzesełko Bloom, które przeznaczone jest dla dzieci od 0 do 8 lat. Można go używać jako leżaczka (rozkłada się w 3 rożnych pozycjach) czy krzesełka do karmienia. Przeznaczone dla dzieci o wadze do 36 kg. 

NA DOBRY SEN
Duży brzuch, ból kręgosłupa, opuchnięte nogi – to tylko niektóre niedogodności w czasie ciąży.  Jak je zniwelować? Odpowiednie ułożenie ciała w czasie snu na pewno pomoże każdej mamie w ciąży. Pomocna jest unikatowa poduszka, tzw. dziewiątka, którą charakteryzuje nietypowy kształt. Co ją wyróżnia:  miękka dla głowy, pleców i brzucha, a twarda dla nóg, odciążająca stawy biodrowe. Dzięki niej mama może całą noc przespać w pozycji lewostronnej, co ma duży wpływ na dopływ krwi do dziecka.

SZUM MISIA
Nic tak nie uspokoi malucha jak szum bicia serca mamy. Jak zapewnić to uczucie kiedy mama chce na przykład wyjść do sklepu czy kina? Ta niepozorna przytulanka jest nie tylko miła w dotyku, ale potrafi naśladować odgłosy, które uspokoją największego rozdarciucha.  Whisbear – szumiący miś to hit wśród mam.

KATARZYNA MICAŁ

Więcej w tej kategorii: « 8 URODZINY DAY&NIGHT CZAS DO SZKOŁY »
Powrót na górę