CZAS DO SZKOŁY

MODNY I WYGODNY

Uznana marka artykułów szkolnych St. Majewski przygotowała na nowy rok szkolny 2017/2018 kilka wzorów plecaków, które designem oraz wykonaniem zadowolą każdego ucznia. Rewelacyjne, elektryzujące wzory, nowoczesny design podkreśli charakter każdego użytkownika. Plecaki są bardzo pojemne. Doskonale pomieszczą wszystkie książki, również w dużych formatach. Wszystkie komory posiadają dwustronne suwaki, z wygodnymi, dużymi przywieszkami.

szkola2

KREATYWNOŚĆ Z PIÓREM 3D

Twórz wspaniałe konstrukcje i rysunki trójwymiarowe. Długopis 3D w magiczny sposób zamienia rysowanie kredkami w druk 3D. Zamiast płaskich obrazków możemy tworzyć przestrzenne obiekty, a ogranicza cię tylko wyobraźnia! 3D Pen to fantastyczna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pozwala tworzyć zarówno zabawki, pomoce naukowe (np. bryły geometryczne), jak i prawdziwe dzieła sztuki!

szkola3

PRZYJEMNOŚĆ PISANIA

Silver Carpe – pióro wieczne marki Pilot to kombinacja elegancji i prostoty. Silver to pióro będące dziełem sztuki rzeźbionej w srebrze. Perfekcyjnie wypolerowany, prosty design. Stalówka z 18-karatowego złota idealnie komponuje się z całą obudową. Dostępny w 3 rozmiarach stalówek.

szkola4

JUŻ MNIE NIE ZAPOMNISZ

Każdemu z nas na pewno zdarzyło się choć raz zapomnieć długopisu do szkoły. Teraz to już jest niemożliwe dzięki długopisom – bransoletkom. Kolorowe, giętkie z łatwością można zapiąć na dłoni. Oprócz pisania służą także jako ozdoba każdej nastolatki.

szkola5

FUNKCJONALNY I NIEBANALNY

Piórnik, który pomieści wszystkie potrzebne sprzęty to podstawa każdego ucznia. A jeszcze taki, który zamienia się w pojemnik, z którego łatwo wyciągniemy co nam potrzebne, to już sukces. Wzorów, wielkości, pojemności jest pod dostatkiem, że aż trudno się zdecydować, co wybrać.

Zebrała KATARZYNA MICAŁ

 

Powrót na górę