Nowe stare wnętrze

JAK SZYBKO I NIE DROGO ODMIENIĆ KUCHNIĘ, SYPIALNIĘ, CZY ŁAZIENKĘ? SĄ NA TO SPRAWDZONE SPOSOBY. W PRZEDSTAWIONYCH ROZWIĄZANIACH MOŻEMY PUŚCIĆ WODZE FANTAZJI – OGRANICZA NAS TYLKO WYOBRAŹNIA.

 

Pomaluj płytki

Nie ważne czy w kuchni czy łazience. Wielka zmiana dużo mniejszym kosztem, niż zakup nowych kafelków. Jak to zrobić? Ściany dokładnie myjemy mydłem malarskim. Można przejechać je również papierem ściernym. Następnie malujemy warstwą gruntu do malowania płytek. Po 12 godzinach można przystępować do malowania zwykłą farbą do ścian
w dowolnym kolorze. Rozwiązanie nie sprawdza się na płytkach podłogowych.

Stwórz tablicę magnetyczną

Wystarczy zainwestować w specjalne farby – magnetyczną i tablicową. Rozkład i wielkość dowolna. Dzięki niej przy odrobinie inwencji, pomieszczenie może zmieniać się nawet codziennie,
w zależności od fantazji rysującego. Można po niej malować, rysować, przyczepiać zdjęcia, pocztówki lub obrazki.

Zabaw się kolorami

Zamiast czasochłonnego malowania ścian, proponujemy sięgnąć po tkaniny dekoracyjne. Rozłóż nowe poduszki na sofie, zmień zasłony na jasne i pastelowe, obszyj jednym kawałkiem materiału wszystkie siedziska w pokoju.

Naklej na ścianę „pnie drzew”

Pomysłem osadzonym w modnym trendzie eko są plastry z pnia drzewa dowolnego gatunku (brzozy, dębu, drzewa owocowego), wyszlifowane i przyklejone do ściany. Świetnie sprawdzą się na całej ścianie jak i w mniejszym formacie np. w formie pasów. Plastry mogą tworzyć dowolną kompozycję.

Oklej coś

Maty magnetyczne przemienią dowolny sprzęt typu lodówka, pralka czy zmywarka, w co tylko zapragniecie. Możecie zmieniać ich wygląd kiedy chcecie. Co więcej, jest to dziecinnie proste i zajmuje tylko kilka sekund. Jeśli macie w planie ożywienie i ubarwienie swojego otoczenia, na pewno się nie zawiedziecie.

BARBARA ŚWIĘCH

 

Powrót na górę