DOGRZEJ SIĘ

NIE TRZEBA BYĆ WŁAŚCICIELEM DOMU JEDNORODZINNEGO, ŻEBY CIESZYĆ SIĘ WIDOKIEM OGNIA W KOMINKU. BIOKOMINEK TO ROZWIĄZANIE DO KAŻDEGO POMIESZCZENIA – NIE WYMAGA PODŁĄCZENIA DO PRZEWODU KOMINOWEGO ANI SPECJALNEJ WENTYLACJI.

 

kominek2

Biokominek stanowi alternatywę dla tradycyjnego kominka. To rozwiązanie dla osób, które z powodów ekonomicznych bądź technicznych nie mogą sobie na niego pozwolić. Zalet biokominków jest wiele, m.in.  łatwość ich instalacji oraz to, że można z nich korzystać wszędzie: w mieszkaniu, kamienicy, na tarasie, w ogrodzie, domku letniskowym. Możemy zamontować je w dowolnym miejscu, przenosić gdzie tylko chcemy.

kominek3

Biokominek to urządzenie, które jest zasilane płynem na bazie bioetanolu, nie emituje dymu, nie tworzy popiołu, nie brudzi. Ta ekologiczna i przyjazna środowisku substancja, która zasila biokominek nie wydziela dymu, a spalany płyn jest niewidoczny i całkowicie bezwonny. Najnowszym trendem na rynku są wolno stojące biokominki portalowe wykonane z MDF-u. Wachlarz dizajnerski jak i cenowy jest bardzo wielki. Granice wyznacza tylko nasza wyobraźnia.

kominek4

KATARZYNA MICAŁ

 

Powrót na górę