WITAJ SZKOŁO

JAK CO ROKU, ARMIA UCZNIÓW WRAZ Z RODZICAMI WYRUSZA DO SKLEPÓW W POSZUKIWANIU IDEALNYCH WYPRAWEK SZKOLNYCH. OCZYWIŚCIE NAJISTOTNIEJSZE SĄ PODRĘCZNIKI, ZESZYTY I PODSTAWOWE PRZYBORY. WARTO JEDNAK ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA KILKA NIESTANDARDOWYCH GADŻETÓW.

 

Pisanie notatek na tablecie czy komputerze może być źle postrzegane przez część nauczycieli. Rozwiązaniem mogą okazać się długopisy z serii Livescribe, które pracują jak normalny długopis, zapamiętując jednocześnie dane nanoszone na kartce. Efektem tego, możliwe jest zgranie z długopisu elektronicznych kopii odręcznego pisma. Zależnie od wersji dostępna jest kompatybilność z komputerem bądź urządzeniami mobilnymi Apple.

Biurowy hamak na stopy to ciekawy gadżet, który pozwala poddać się chwili relaksu nawet podczas całodziennego siedzenia przy biurku. Gdy tylko właściciela dopada zmęczenie, zawsze może on odpocząć od ekranu komputera czy szkolnych notatek i pobujać się przez chwilę na mini hamaku. Hamak jest mocowany pod biurkiem, dzięki czemu nie przeszkadza nawet podczas normalnego siedzenia.

Quirky Pen Zen to organizer na akcesoria biurowe, takie jak długopisy, ołówki, zakreślacze, wykonany z modnie wyglądającego drewna bambusowego. Wewnątrz znajdują się elastyczne gumowe przegródki dopasowujące się do umieszczanych wewnątrz akcesoriów, a magnes umieszczony pod bambusową powłoką przytrzyma metalowe drobiazgi, takie jak np. spinacze.

W dzisiejszych czasach jak nie smartfon to tablet, a nawet laptop coraz częściej widoczny jest na przerwach czy lekcjach. Przedstawiona torba oprócz książek i zeszytów pomieścić może 15” laptop oraz wygodną kieszeń na iPad’a, ulokowaną od razu pod klapą torby w przezroczystej kieszeni. Dodatkowo całość posiada woskową powłokę chroniącą zawartość przed zamoczeniem.

Dzieci (dorośli zresztą też) lubią pić przy biurku. Zalane zeszyty, książki to spory problem. Ten spinacz do napojów to praktyczny gadżet, który daje się przymocować do stołu, biurka, a nawet laptopa.

Zebrała IZA SZULC 

Powrót na górę