INFLUENCER Z RZESZOWA: RAFAŁ JONKISZ @RAFAL_JONKISZ

POCHODZI Z RZESZOWA, MA NA KONCIE TYTUŁ MISTERA POLSKI, ZA POMOCĄ SOCIAL MEDIÓW NIEUSTANNIE ROZWIJA SWOJĄ KARIERĘ, A JEGO KONTO NA INSTAGRAMIE ŚLEDZI PONAD 320 TYSIĘCY OBSERWATORÓW. CO SŁYCHAĆ U RAFAŁA JONKISZA, GOŚCIA (MARZEC 2016) OKŁADKI I WYDANIA DAY&NIGHT?

Czytaj dalej...

ZADBAJ O SIEBIE W TYM ROKU

POCZĄTEK ROKU TO DLA WIELU CZAS STAWIANIA SOBIE NOWYCH CELÓW I WYZWAŃ ORAZ ROZPOCZĘCIA REALIZACJI ZAŁOŻONYCH PLANÓW I ZAMIERZEŃ. NAWET JEŚLI NIE JESTEŚ ZWOLENNIKIEM WYZNACZANIA POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH, POCZĄTEK ROKU TO DOBRY MOMENT NA MĄDRE ZAPLANOWANIE NAJBLIŻSZYCH 12 MIESIĘCY. JAK ZADBAĆ O SIEBIE, SWOJE ZDROWIE, KONDYCJĘ I HIGIENĘ DUCHOWĄ? OTO LISTA PROPOZYCJI DO ODHACZENIA W 2019 ROKU.

Czytaj dalej...

DIGITAL DETOX CZYLI TECHNOLOGICZNY ODWYK

DZIEŃ ROZPOCZYNASZ OD SPRAWDZANIA POCZTY, SCROLLOWANIA FEEDÓW W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, A W MIĘDZYCZASIE CZATUJESZ ZE ZNAJOMYMI NA MESSENGERZE LUB WHATSAPPIE? A MOŻE BY TAK… WYLOGOWAĆ SIĘ Z WIRTUALNEGO ŚWIATA I ODZYSKAĆ ZDROWY BALANS? WYKORZYSTAJ NOWY ROK DO ZMIAN, KTÓRE MAJĄ REALNY WPŁYW NA TWOJE ŻYCIE I RELACJE Z INNYMI.

Czytaj dalej...

CAŁA PRAWDA O WALENTYNKACH

Wszechobecne czerwone serduszka, tłumy w kinach i restauracjach, gorączkowe zakupy online i w galeriach handlowych… Zbliżają się walentynki – kontrowersyjne święto, które zarówno łączy, jak i… dzieli. Tradycja czy komercja? Świętować czy bojkotować? 14 lutego tuż-tuż.

Czytaj dalej...