CZAS NA PORZĄDKI

ODKURZANIE, ZMYWANIE CZY WYRZUCANIE ŚMIECI TO DLA WIELU Z NAS PRZYKRE OBOWIĄZKI. PRZEDSTAWIAM KILKA GADŻETÓW, KTÓRE UŁATWIĄ SPRZĄTANIE, A NAWET ZAMIENIĄ JE W NIEZŁĄ ZABAWĘ.

SPRYTNY KOSZ

Chcesz wyrzucić coś do śmietnika, ale w ostatniej chwili orientujesz się, że znowu ktoś nie włożył nowego worka? Rozwiązaniem tego problemu jest kosz Urbano. Worki na śmieci lub jednorazowe torebki foliowe wystarczy nasunąć na wystające elementy. Gdy worek zapełni się odpadkami, wyjmujesz go i od razu kolejny  jest na swoim miejscu. Proste, prawda?

MOP NA PILOTA

Wyobraź sobie, że siedzisz wygodnie na kanapie, trzymasz w ręku konsolę i zdalnie sterujesz… mopem. Ten gadżet sprawi, że mycie podłogi zamieni się z koszmaru w świetną zabawę. Za RC Sugoi Mop trzeba zapłacić ok. 153 zł.

CYBER CZYŚCIOCH

Nienawidzisz wszelkich zanieczyszczeń, które gromadzą się w klawiaturze komputera lub telefonu, boisz się zarazków? Bałagan to już przeszłość. Cyber Clean to masa, której możesz używać do czyszczenia wszystkich niedostępnych miejsc. Jest to żółta guma, którą wystarczy przycisnąć do miejsca, które chcesz wyczyścić i śmieci się do niej przylepią. Zaletą jest to, że jest to przedmiot wielokrotnego użytku. Glucik wyposażony jest w system zmieniania kolorów, aby ostrzec Cię, kiedy masz kupić nowy. Cytrynowy zapach sprawia, że żółta masa zawsze pachnie świeżo i wspaniale.

SPOSÓB NA BRUD

Wykipiała zupa z garnka? Tłuszcz opryskał całą kuchenkę? Czyszczenie przestrzeni między palnikami nie należy do najprzyjemniejszych czynności na świecie. Rozwiązaniem mogą być nakładki na kuchenkę wykonane z niepalnego materiału. Po skończonym gotowaniu wystarczy je zdjąć i umyć pod bieżącą wodą. Nakładki do wielorazowego użytku kosztują ok. 80 zł.

KATARZYNA MICAŁ

 

 

 

Więcej w tej kategorii: « YUTUBE OKIEM VLOGERA EKO DETERGENTY »
Powrót na górę