fot. archiwum fot. archiwum

Nowoczesne formy pokryć dachowych - 50 lat gwarancji!

Dach to jeden z podstawowych elementów konstrukcyjnych domu. Jego głównym zadaniem jest ochrona budynku przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Dlatego materiał, który go pokryje musi być najwyższej jakości. Nowością, która zdobyła już uznanie tysięcy właścicieli domów na całym świecie są nowozelandzkie dachówki metalowo-ceramiczne GERARD z posypką z naturalnego kruszywa skalnego.

Dachówki z posypką GERARD ROOFING SYSTEMS można spotkać na dachach w ponad 120 krajach świata. Pokrycia te przeszły najcięższe testy klimatyczne począwszy od trzęsień ziemi, przez tsunami, tornada, palące słońca oraz wielkie opady śniegu oraz grad. Dachówki GERARD udowodniły swoją niezawodną jakość i wytrzymałość na oddziaływujące siły natury. Doskonale wyciszają padające krople deszczu, oraz są całkowicie niepalna (co jest ważne w kontekście budownictwa drewnianego). 

Szybkość montażu oraz lekkość dachówki - zaledwie 7 kg na powierzchni 1 m.kw., to niewątpliwe jej atuty. Można stosować je na nowych, ale także na istniejących starych pokryciach np. goncie bitumicznym. W wielu przypadkach stare dachy azbestowe mogą być przykryte i zamknięte nowym pokryciem, co daję oszczędność czasu oraz pieniędzy przy remoncie. Zastosowanie dachówki z posypką często w takich przypadkach nie wymaga konieczności wymiany krokwi czy innych części konstrukcji dachowej.

Zastosowanie do produkcji dachówek GERARD naturalnego kruszywa skalnego, gwarantuje wyjątkową estetykę oraz niezmienność koloru przez wiele lat co potwierdza 50 – letnia gwarancja producenta. Dachówki GERARD dostępne są w kilkunastu naturalnych kolorach oraz sześciu modelach, co sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Rzeszowska firma PROFI – Centrum Pokryć Dachowych, która jest dystrybutorem dachówek z posypką GERARD ROOFING SYSTEMS ma w swojej ofercie także szeroki wybór pokryć dachowych. Zapraszamy klientów indywidualnych do zapoznania się z naszą pe na ofertą, jak również firmy do współpracy handlowej.

TEKST PROMOCYJNY

gerard logo

Powrót na górę