WIELKI POWRÓT JEANSU

WSZYSCY GO KOCHAMY, NIEZALEŻNIE OD KOLORU, W SZAFIE NIGDY NIE JEST GO ZA WIELE, PASUJE DO WSZYSTKIEGO, MIMO ŻE MA JUŻ 100 LAT. JEANS. W TYM SEZONIE OKAZUJEMY MU PODWÓJNĄ MIŁOŚĆ I NOSIMY GO W WERSJI DOUBLE, CZYLI JEANS NA JEANS. NIEKONIECZNIE W TYM SAMYM ODCIENIU.

Czytaj dalej...

KOLEKCJA KOBIECEJ GARDEROBY W MUZEUM OKRĘGOWYM W RZESZOWIE

PO RAZ KOLEJNY MUZEUM OKRĘGOWE W RZESZOWIE DOSTARCZA NAM ZAKLĘTYCH W HISTORII, MODOWYCH WRAŻEŃ. TYM RAZEM ZA SPRAWĄ KOLEKCJI KOBIECEJ GARDEROBY WRAZ Z ZESPOŁEM AKCESORIÓW, KTÓRE DZIĘKI DOFINANSOWANIU ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO, STANOWIĄ NIEZWYKŁĄ WYSTAWĘ. TO PO PROSTU TRZEBA ZOBACZYĆ.

Czytaj dalej...

REAKTYWACJA TRENDÓW: BUFIASTE RĘKAWY

Jeden z najgorętszych trendów lat 80-tych, jedni kojarzą go z gwiazdami pierwszej wersji popularnej  „Dynastii”, inni z „Anią z Zielonego Wzgórza”. Bufiaste rękawy wróciły w kilku odsłonach i tej zimy możemy poczuć się w nich komfortowo. Sukienki, bluzki, koszule, marynarki z bufiastym wykończeniem zyskują nowy wymiar, a trend power shoulders podbija wybiegi i Instagram. Jak nosić bufki?

Czytaj dalej...

IMPREZOWY DRESS CODE

DRESS CODE NAJCZĘŚCIEJ KOJARZY SIĘ Z SZEREGIEM ZASAD, KTÓRYMI NALEŻY SIĘ KIEROWAĆ, KOMPLETUJĄC GARDEROBĘ. W PRZYPADKU NADCHODZĄCEJ NOCY SYLWESTROWEJ, ŚWIĄTECZNYCH BIESIAD ORAZ KARNAWAŁU RÓWNIEŻ OBOWIĄZUJĄ PEWNE ZASADY, ALE W TYM PRZYPADKU NA SZALI JEST BLASK, PO KTÓRY ZECHCESZ SIĘGNĄĆ. ZOBACZ, JAKIE ZESTAWY SPRAWDZĄ SIĘ W NADCHODZĄCYM, SZCZEGÓLNYM OKRESIE.

Czytaj dalej...

CZAS NA PUCH

Każdy od zawsze doceniał ją za wygodę, praktyczność i ciepło, jakie zapewnia podczas noszenia, ale jeszcze do niedawna nikt nie nazywał jej stylowym elementem garderoby. Dzisiaj wariantów kurtki puchowej jest bardzo wiele i wcale nie wymagają sportowej oprawy. Jak kurtki puchowe podbiły świat mody i jaka jest ich historia?

Czytaj dalej...