V I VA L D I BOUTIQUE

V I VA L D I BOUTIQUE j e s t ekskluzywnym multibrendem, który w swojej ofercie posiada między innymi akcesoria jednej z najpopularniejszych marek na świecie Michael Kors. W naszej ofercie znajdą się torebki oraz buty z najnowszej kolekcji Fall/Winter 2016/17.


Ponadto butik Vivaldi posiada swoje dwie autorskie ekskluzywne linie odzieżowe VIVALDI, które szyte są z najwyższej jakości naturalnych tkanin, zamawianych we włoskich manufakturach i produkowanych specjalnie do naszych kolekcji. Linia biznesowa jaki, linia Haute Couture dedykowane są pewnym siebie kobietom sukcesu, które nie bojąsię eksperymentować z modą i lubią łączyć styl klasyczny ze stylem ekstrawaganckim.

vivaldi2

Wychodzimy na przeciw klientkom, w związku z tym posiadamy cały sztab osób, który przygotuje klientkę na „wielkie wyjście” czy bardzo ważne spotkanie biznesowe, czyli dopasuje do niej kreacje, dobierze dodatki, torebkę, buty, biżuterię. Spełniamy również marzenia i realizujemy projekty klientek. Po wcześniejszej konsultacji z naszymi konstruktorami ubrań i krawcami, uszyjemy każdą wymarzoną suknię, płaszcz, garnitur damski i o wiele więcej. Większość ubrań jest ręcznie robiona i szyta z największą starannością i dbałością o detale, tak aby każda kobieta, która założy nasze ubrania czuła się jak w drugiej skórze.

vivaldi3

 

 

Więcej w tej kategorii: « HISTORIA W TOREBCE MODA MIDI »
Powrót na górę