BUTYJANA.PL - NAJLEPSZE OBUWIE W SIECI

ButyJana.pl to nazwa, którą zna niemal każdy Rzeszowianin i nie tylko. Ponad 10-letnie doświadczenie w handlu obuwiem oraz wiele nagród i wyróżnień przyznawanych przez chociażby portal Opineo.pl sprawia, że jesteśmy marką rozpoznawaną w całej Polsce, a nawet w Europie. Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin w dni robocze, a zwrotu i wymiana dokonasz u nas bez problemu. Słyniemy głównie ze sprzedaży internetowej ale możemy pochwalić się także dwoma prężnie działającymi sklepami stacjonarnymi w Rzeszowie.

Pierwszy z nich znajduje się w Centrum Handlowym Respan przy Al. Rejtana 53 a oraz nowo otwarty salon w Galerii Nowy Świat przy ul. Krakowskiej. Fenomen naszych sklepów polega na tym, że w jednym miejscu klient ma do wyboru obuwie sportowe takich marek jak Nike, Adidas, Reebok, Lacoste, Asics, Under Armour, Ecco, Timberland, New Balance, Vans, Converse, Skechers  i wiele innych. Dodatkowo ceny są nawet o 30% niższe niż w sklepach konkurencji.

Staramy się ciągle rozwijać i wychodzić na przeciw oczekiwaniom  klientów, dlatego poszerzyliśmy naszą ofertą także o odzież, akcesoria i sprzęt sportowy. Aktywnie działamy także w mediach społecznościowych, nasz fanpage na portalu Facebook obserwuje blisko 80 tysięcy osób co jeszcze bardziej motywuje nas do pracy.

logo butyjana

 

 
Galeria Nowy Świat poziom +1
Centrum Handlowe Respan
facebook.com/Butyjana.pl
www.butyjana.pl

 

Powrót na górę