Fot. Archiwum mode-moi-sell Fot. Archiwum mode-moi-sell

Podkarpackie blogerki (cz. 1)

Kochają modę, ale nie są odtwórczyniami. Przedstawiamy siostrzany duet Natalię i Judytę, które prowadzą bloga mode-moi-sell. Adres bloga: www.mode-moi-sell.blogspot.com

 

Nasza przygoda z blogiem rozpoczęła się…

ponad dwa lata temu. Nie jest to może zbyt długi okres czasu, ale po tych kilku latach jesteśmy pewne, że to jest coś, czego potrzebowałyśmy i bez czego już teraz nie możemy żyć.

Na naszym blogu prezentujemy…

modę widzianą naszymi oczyma. W naszym blogowaniu nie chodzi jednak tylko o prezentowanie swoich stylizacji. To coś więcej. Poprzez tworzenie i publikowanie naszych outfitów wyrażamy siebie, naszą pasję oraz nasz punkt widzenia, nasze spojrzenie na modę. Jest to coś, czym chcemy się dzielić z innymi. I to właśnie robimy.

Ubrania są dla nas…

doskonałym narzędziem służącym do wyrażania siebie i okazywania swoich emocji.

Moda jest dla nas…

sposobem na życie. Odkąd pamiętamy, lubiłyśmy się stroić, chodzić na zakupy, przeglądać modowe czasopisma itp.  Duże znaczenie miało dla nas to, co miałyśmy na sobie. I tak jest do dziś. Bez wątpienia moda jest czymś, co nas interesuje i w tym kierunku chciałybyśmy się rozwijać.

Nigdy nie połączyłabym ze sobą…

uznajemy zasadę nigdy nie mów nigdy. Jeszcze parę lat temu nie wyobrażałyśmy sobie połączenia szpilek z dresami czy prochowca z trampkami, co obecnie zdarza się nam robić często.

Naszą pasją jest…

już od jakiegoś czasu prowadzenie bloga. Jednak nie tylko na tym opiera się nasze życie. Swoją przyszłość nierozerwalnie wiążemy z modą i blogiem, ponieważ czujemy się w tym najlepiej. Jesteśmy właśnie w trakcie przygotowań do otwarcia naszego sklepu z biżuterią, co było już od jakiegoś czasu naszym skrytym marzeniem.

Wyrocznią stylu jest dla nas…

Anja Rubik. Potrafi ona w doskonały sposób zaprezentować najzwyklejsze rzeczy, tworząc nienaganny look.

Projektant, którego chciałybyśmy nosić…

Trudno powiedzieć. W poszukiwaniach nie kierujemy się metką tylko jakością oraz oryginalną formą rzeczy. Nie ma więc znaczenia, czy są to ubrania prosto z wybiegów, czy są to np. perełki znalezione gdzieś na dnie szafy.

Rzeszowska ulica jest…

pełna ludzi dobrze ubranych. Żyjemy teraz w takich czasach, że każdy ma dostęp do wszystkiego. Nie tylko galerie są kopalnią modowych nowości, teraz także internet daje nam dużo możliwości, z których co raz to więcej osób korzysta i da się to dostrzec na ulicach.

Nasze marzenia…

związane z blogiem powoli się spełniają.

Zebrała Barbara Święch

Powrót na górę