Fot. Archiwum Fot. Archiwum

Lifka koloruje otoczenie

Seryjne produkty znanych na całym świecie marek przestają nam wystarczać i szukamy rzeczy niepowtarzalnych, wyjątkowych, zrobionych tylko i wyłącznie dla nas. Możliwość zdobycia szerokiej gamy indywidualnie zaprojektowanych i wykonanych elementów wnętrza daje rzeszowska manufaktura szycia „Lifka”.

 

Jeden na milon

„Lifka” to inspirujący zakład założony przez Asię Błoniarz specjalizujący się w szyciu przedmiotów domowego użytku opatrzonych niepowtarzalnymi, oryginalnymi wzorami i haftami, dzięki którym elementy wnętrza czy przedmioty codziennego użytku zyskują wyjątkowy charakter. W ofercie „Lifki” znajduje się szeroka gama przydatnych przedmiotów od toreb na zakupy, etui na kalendarze czy laptopy, poprzez rękawice kuchenne, poduszki, aż po pufy narzuty na krzesła, zasłony czy kapy. Całość powstaje na miejscu, począwszy od projektu, przez szycie, aż po haft. Wszystko wykonane techniką ręczną (hand made) wedle indywidualnych upodobań zamawiającego.

 

Naturalnie i z klasą

Wyroby „Lifki” oparte są na wysokiej jakości materiałach sprowadzanych z Łodzi. Głównie jest to len, bawełna i jeans. Wzory naszywane na podstawowy materiał ich autorka pozyskuje przeczesując połacie second hand-ów tak, aby znaleźć oryginalne wzory, kolory i rodzaje materiału. Efektownym zabiegiem wieńczącym dzieło jest haft wykonany przez jedną z dwóch nowoczesnych hafciarek z możliwością projektowania, które „Lifka” ma do swojej dyspozycji. Nakładające się na materiał naszyty wzór i haft tworzą wrażenie trójwymiaru. Wszystko zgodnie z mottem zakładu: „Kolorujemy otoczenie, w którym przebywamy”.

tekst promocyjny

 

Produkty można obejrzeć i zamówić na: www.lifka.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.facebook.com/lifkamanufakturaszycia

Powrót na górę