SĄDZIĆ MOŻNA SIĘ JUŻ W SIECI

PRAPREMIERA ULTIMA RATIO PIERWSZEGO ELEKTRONICZNEGO SĄDU W POLSCE, KTÓRY POWSTAŁ W RZESZOWIE, WZBUDZIŁA OGROMNE ZAINTERESOWANIE PODCZAS TRWAJĄCEGO W DNIACH 21 I 22.02.2019 FORUM CORPORATE LEGAL COUNSEL W WARSZAWIE. INNOWACYJNY SYSTEM GWARANTUJE WYROK WYDAWANY DO TRZECH TYGODNI (CZYLI 20 RAZY SZYBCIEJ NIŻ W SĄDZIE TRADYCYJNYM), BEZ ZBĘDNYCH WIZYT W SIEDZIBIE SĄDU, BEZ KONIECZNOŚCI PRZESYŁANIA POCZTĄ CORAZ TO NOWYCH ZAŚWIADCZEŃ? TO MOŻLIWE. ULTIMA RATIO JAKO PIERWSZY W PEŁNI ELEKTRONICZNY SĄD ARBITRAŻOWY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW ROZPOCZYNA FUNKCJONOWANIE W POLSCE OD KWIETNIA.

Czytaj dalej...

ZMIANY W 2019 ROKU

KAŻDY ROK PRZYNOSI ZE SOBĄ NOWE ZMIANY. NIESTETY W TYM ROKU TYCH POZYTYWNYCH JEST NIEWIELE, ZA TO MAMY WYŻSZE KARY, STAWKI. PONIŻEJ KILKA NAJWAŻNIEJSZYM ZMIAN.

Czytaj dalej...

10 LAT DAYANDNIGHT

TYLKO MY WIEMY, ILE DNI&NOCY UPŁYWAŁO NAM NA PRACY NAD KOLEJNYMI WYDANIAMI MAGAZYNU, KTÓRY WŁAŚNIE CZYTASZ. ALE TO RÓWNIEŻ TY, WY, NASI CZYTELNICY I PARTNERZY BIZNESOWI JESTEŚCIE INSPIRACJĄ I BODŹCEM MOTYWUJĄCYM DO DZIAŁANIA. RAZEM STWORZYLIŚMY SOLIDNĄ MARKĘ, KTÓRA ROZWIJAŁA SIĘ PRZEZ OSTATNIE 10 LAT.

Czytaj dalej...

SAD PAMIĘCI W MARKOWEJ - JEDYNE TAKIE MIEJSCE W POLSCE

W PODŁAŃCUCKIEJ MARKOWEJ, W BEZPOŚREDNIEJ BLISKOŚCI MUZEUM POLAKÓW RATUJĄCYCH ŻYDÓW ZOSTAŁ NIEDAWNO OTWARTY OFICJALNIE SAD PAMIĘCI DEDYKOWANY POLAKOM, KTÓRZY W TRAGICZNYCH LATACH II WOJNY ŚWIATOWEJ, BARDZO CZĘSTO Z NARAŻENIEM ŻYCIA, RATOWALI PRZEDSTAWICIELI SPOŁECZNOŚCI ŻYDOWSKIEJ. TO JEDYNE W KRAJU TEGO TYPU MIEJSCE UPAMIĘTNIENIA.

Czytaj dalej...

WYBORY SAMORZĄDOWE TUŻ TUŻ

21 PAŹDZIERNIKA ODBĘDĄ SIĘ WYBORY SAMORZĄDOWE. SĄ TO BARDZO WAŻNE WYBORY, NAWET WAŻNIEJSZE OD TYCH PARLAMENTARNYCH, BO W TYCH WYBORACH STARTUJĄ OSOBY, KTÓRE ZNAMY, KTÓRE MIESZKAJĄ OBOK NAS I CHCĄ DECYDOWAĆ O NASZYM PODWÓRKU. NIE MOŻEMY ICH  ZLEKCEWAŻYĆ.

Czytaj dalej...