Nowa jakość przekazu

NA RZESZOWSKIM RYNKU POJAWIŁ SIĘ PORTAL, KTÓRY OFERUJE NAM NOWĄ JAKOŚĆ OGŁOSZEŃ, ZACHĘCA SWOIM PRO-SPOŁECZNOŚCIOWYM CHARAKTEREM ORAZ NOWATORSKIM PODEJŚCIEM.

 

Korzystanie z lokalnych portali ogłoszeniowych to popularny sposób aby szybko coś sprzedać lub kupić, znaleźć pracę, a nawet poznać drugą połówkę. Dlaczego? Ponieważ taki sposób wyszukiwania informacji jest prosty i skuteczny, a wszystkie niezbędne szczegóły możemy uzyskać online.

Czym jeszcze wyróżnia się dobrzeogloszone.pl?

Przede wszystkim jest to portal oparty na trzech filarach:
OGŁOSZENIA - REKLAMA - INFORMACJA.
Istotną cechą jest to, że dodawanie ogłoszeń jest nie tylko darmowe, ale w czasie trwania takich akcji jak obecna:
DODAJESZ/ZYSKUJESZ za umieszczone w serwisie ogłoszenia zdobywamy punkty, którymi następnie możemy dokonywać płatności. Dobrzeogłoszone.pl zaskakuje również nowymi, nietuzinkowymi formami wyróżnień poszczególnych ogłoszeń, z których możemy skorzystać, aby zoptymalizować skuteczność informacji. Ciekawostką jest to, że płatności możemy dokonać również zgromadzonymi przez nas punktami. Natomiast dla klientów biznesowych portal dobrzeogloszone.pl stwarza możliwości zamieszczenia kontekstowej reklamy, to znaczy dopasowanej do preferencji przeglądającego ogłoszenia z danej kategorii.
Ale dobrzeogłoszone.pl na tym nie poprzestaje. Wyżej wspomniany charakter społecznościowy sprowadza się do tego, że portal staje się szeroko pojętym medium informacyjnym, na które składa się portal www.dobrzeogloszone.pl wraz z tematycznym blogiem, kalendarzem wydarzeń oraz częścią poświęconą udostępnianiu kuponów promocyjnych przy współpracy z partnerami serwisu. Całość uzupełnia aktywny fan-page. Portal nieustannie się rozwija prowadząc szeroką kampanię medialną, która ma na celu popularyzację serwisu, a także skuteczną promocję wszystkich partnerów dobrzeogloszone.pl./Na/użytkowników www.dobrzeogloszone.pl czekają promocje oraz konkursy, w których będzie można wygrać cenne  nagrody ufundowane przez twórców oraz partnerów serwisu. Wystarczy śledzić portal  i  być na bieżąco.

JOLANTA CZUMA

Powrót na górę