RZESZOWSKIE INNOWACJE: APLIKACJE KTÓRE UŁATWIAJĄ CI ŻYCIE

NASZE MIASTO NIE BEZ POWODU NAZYWANE JEST STOLICĄ INNOWACJI. TECHNOLOGICZNE NOWINKI SĄ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI, A ROZWIĄZANIA KTÓRYCH DOSTARCZAJĄ SĄ OSZCZĘDNOŚCIĄ CZASU, WYSIŁKU, PO PROSTU UŁATWIAJĄ ŻYCIE. NOWOCZESNE PARKOWANIE MOŻLIWE OD ZARAZ. „ŚCIĄGAWKA” Z NAJCIEKAWSZYCH WYDARZEŃ Z RZESZOWA I OKOLIC, REWELACYJNE KUPONY I VOUCHERY DOSTĘPNE JUŻ PO JEDNYM KLIKNIĘCIU – TAKICH KORZYŚCI NIE WARTO SOBIE ODMAWIAĆ.

 

NOWOCZESNE PARKOWANIE ZE SKYCASH

Strefa parkowania w naszym mieście obowiązuje od 4 stycznia 2016 r. Podzielona jest na dwie podstrefy: niebieską, czyli ścisłe centrum oraz pomarańczową. W tej pierwszej za godzinę parkowania kierowcy płacą 2 zł, w drugiej - 1,50 zł. Aplikacja SkyCash jest prawdziwą gratką dla rzeszowskich kierowców. Jeszcze przed rozpoczęciem użytkowania aplikacji należy oznaczyć swój samochód identyfikatorem, po który trzeba zgłosić się do Centrum Obsługi Strefy Płatnego Parkowania lub do punktów informacyjnych Urzędu Miasta. Można go również pobrać ze strony internetowej SkyCash lub umieścić za szybą swojego pojazdu kartkę z informacją „mobiParking”. Aplikacja pozwala płacić za parkowanie bez konieczności bezpośredniego korzystania z parkomatu. Dzięki aplikacji można sprawdzić ile trwa postój, a także, jaką kwotę zapłacimy za korzystanie z niego. Korzystając z aplikacji możemy również sprawdzić obowiązującą w mieście taryfę oraz zasilić konto opłat. Po uruchomieniu aplikacji i wybraniu strefy parkowania należy wybrać opcję „Rozpocznij parkowanie”. Opłata postojowa pobierana jest z elektronicznego portfela, który można zasilić np. za pomocą karty płatniczej lub usługi „Przelewy24”.

NOWY WYMIAR KUPONÓW Z APLIKACJĄ DAY&NIGHT

Aplikacja Day&Night to pierwsza aplikacja w rejonie, która nieustannie od dwóch lat informuje o najciekawszych miejscach, takich jak m.in.: kluby, puby, restauracje, miejsca do zwiedzania i specjalnie skategoryzowanych wydarzeniach, jak np. : imprezy, wystawy, akcje, spektakle, dla dzieci z Rzeszowa i okolic. Oprócz znanej i lubianej funkcji „Zainspiruj mnie”, która jest kopalnią pomysłów spędzania wolnego czasu, aplikacja posiada popularny dział „Kupony”, który od niedawna wzbogacił swoją ofertę. Oprócz atrakcyjnych zniżek, rabatów i darmowych wejściówek na poszczególne wydarzenia, które pojawiają się w aplikacji bez zapowiedzi, już teraz śledząc kolejne wydania magazynu drukowanego Day&Night Czytelnicy mają szansę zapoznać się z nowymi kuponami jeszcze przed ich pojawieniem się w aplikacji! Takie rozwiązanie daje możliwość analizy i wyboru, a następnie oczekiwania na konkretny kupon z dokładną datą i godziną jego pojawienia się w aplikacji. Nasi Czytelnicy są elementarną częścią naszego magazynu, dlatego nie zamierzamy przestać ich zaskakiwać i obdarowywać tym, co najlepsze. Śledźcie Day&Night – już wkrótce kolejne niespodzianki! 

MARIOLA SZOPIŃSKA

Powrót na górę