365 twarzy Rzeszowa

kuras 1koch 1Dwóch rzeszowskich miłośników fotografii, notabene Krzysztofów: Koch i Kuraś, porwało się na nietypowy projekt – chcą sfotografować 365 twarzy Rzeszowa. Końcem marca rozpoczęli łowy w poszukiwaniu osób, które – jak mówią – „scharakteryzują przekrój rzeszowskiej społeczności”.

Pokrótce kilka słów o autorach projektu: Krzysztof Koch był fotoreporterem rzeszowskiej redakcji Gazety Wyborczej. Jest laureatem wielu nagród oraz wyróżnień, m.in. nagrody specjalnej „BZWBK PRESS FOTO 2010”. Krzysztof Kuraś jest fotografem studyjnym oraz jest wieloletnim współpracownikiem Day&Night, ma również na swoim koncie wiele ciekawych projektów i aranżacji w dziedzinie fotografii. Wspólna pasja skrzyżowała ich drogi i tak narodził się pomysł na 365twarzyrzeszowa, by K.K. / K.K.

– Szukamy twarzy ciekawych i zarazem zwykłych. Do projektu zapraszamy ludzi znanych, takich jak politycy, muzycy czy sportowcy, ale też przechodniów wprost z ulicy – mówią.

Do udziału w projekcie można również zgłosić się samemu. Wystarczy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje zdjęcie oraz zadeklarować zgodę na publikację wizerunku w internecie, mediach oraz materiałach promocyjnych. Na zakończenie pomysłodawcy akcji planują wydanie albumu ze zdjęciami oraz krótkimi opisami poszczególnych osób, serię billboardów, spoty wizerunkowe oraz film z akcji.

Powrót na górę