Nowe połączenia Neobusa

neobusWychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, którzy informują nas o braku połączeń autobusowych do Wrocławia, Katowic, Krakowa i na Balice z terenów województwa podkarpackiego firma NEOBUS, która już od ponad dekady istnieje na rynku przewozowym jako jeden z jej liderów, postanowiła otworzyć nową linię. Docelowym punktem została stolica województwa dolnośląskiego – Wrocław.

Firma NEOBUS oferuje swoim pasażerom bilety już od symbolicznej złotówki na trasie do Warszawy oraz na nowo otwartej (od 19 kwietnia br.) relacji Rzeszów – Wrocław. Warto podkreślić, że jest to jedyna polska firma, która oferuje pasażerom bilety w cenie od 1 zł. Neobus wyróżnia m.in. możliwość zakupu tanich biletów on-line, rezerwacja telefoniczna oraz co bardzo istotne – bilety można nabyć w biurach turystycznych w całej Polsce. Dla wygody klientów informacja czynna jest 24 godziny na dobę.

 

Bardzo dużą zaletą przewoźnika, wpływającą na wizerunek firmy, jest fakt, iż dowozi on pasażerów do dwóch dużych portów lotniczych w Polsce tj. Kraków Balice i Warszawa Okęcie. Należy zauważyć, że z terenów Podkarpacia nikt do tej pory nie dowoził podróżnych do tych miejsc. Jest to dużą wygodą dla osób podróżujących z Bieszczad i miejscowości uzdrowiskowych takich jak: Rymanów Zdrój, Iwonicz Zdrój, Polańczyk. Z kolei pasażerowie udający się do miejscowości sanatoryjnych dostają od firmy mapkę informacyjną, na której są zaznaczone wszystkie ważne miejsca i sanatoria. Jest to bardzo pomocne dla osób, które pierwszy raz są w tych rejonach, gdyż mogą bez problemu trafić do swojego hotelu.

 

Znakiem rozpoznawczym firmy są autokary oklejone logiem firmy i kolorowymi zwierzątkami, które ułatwiają odnalezienie właściwego autokaru.

 

W związku z otwarciem nowej linii flota autobusowa powiększyła się o kolejne 3 nowe renomowane autokary marki SETRA i MERCEDES BENZ wyposażone m.in. w gniazdka 230 V (umożliwiają one ładowanie sprzętów elektronicznych), klimatyzację, toaletę, bardzo komfortowe fotele wykonane ze specjalnych materiałów oddychających, bezpłatny internet WiFi w technologii LTE. Firma zadbała również o poczęstunek dla podróżujących – są to ciasteczka, specjalnie pieczone przez cukiernię Santos, woda mineralna i soki. Mocnym atutem jest również wykwalifikowana kadra kierowców, posiadająca duże doświadczenie w przewozie osób na dalekich trasach.

 

W planach firmy jest dynamiczny rozwój, który niesie za sobą konieczność wprowadzania nowych połączeń z miastami na terenie całego kraju. Rynek przewozowy w Polsce jest nadal chłonny i ciągle ewoluuje i aby nie stracić zadowolenia klientów, trzeba się wciąż rozwijać i udoskonalać.

 

Do Wrocławia autobusy Neobus jeżdżą trzy razy dziennie, od poniedziałku do niedzieli. Podróż trwa około 6,5 godz. Więcej szczegółów odnośnie firmy i cen biletów na www.neobus.pl i na facebooku.

Powrót na górę