FIRST CZY LAST?

ZIMA DAJE NAM JESZCZE O SOBIE ZNAĆ, A REKLAMY TELEWIZYJNE BIUR PODRÓŻY JUŻ KUSZĄ PIERWSZYMI OFERTAMI WAKACYJNYMI NA SEZON 2017. WYKUPUJĄC WYCIECZKĘ „FIRST MINUTE” MOŻEMY ZAOSZCZĘDZIĆ NAWET DO 20 PROC. PODSTAWOWEJ CENY.  ALE CZY MOŻNA ZAPLANOWAĆ WYJAZD PÓŁ ROKU WCZEŚNIEJ?

Czytaj dalej...

CZAS NA TERMY

WYJAZD W TATRY NIE OZNACZA TYLKO JAZDY NA NARTACH CZY SNOWBOARDZIE. PO POLSKIEJ, JAK I SŁOWACKIEJ STRONIE TYCH GÓR MOŻNA WYPOCZĄĆ W CIEPŁYCH BASENACH LECZNICZYCH. NA POPRAWIENIE NASTROJU I SAMOPOCZUCIA PO DŁUGIEJ ZIMIE POLECAMY WEEKEND W CIEPŁYCH WODACH.

Czytaj dalej...

ZDOBYĆ ACONCAGUĘ

SILNE KOBIETY SĄ NIEWĄTPLIWIE OGROMNĄ MOTYWACJĄ. A SIŁA JEST OGROMNYM ATRYBUTEM W STARCIU Z BEZMIAREM WYSOKICH GÓR. AMBICJA, KOBIECOŚĆ ODWAGA – TO WŁAŚNIE TE KLUCZOWE CECHY POMAGAJĄ EWIE SIETESKIEJ, KINDZE ZEMLIK, BEACIE WINIARSKIEJ, IWONIE MAJCHER, MAGDZIE KARNAS, PAULINIE DRAGAN, WERONICE TUREK I MARCIE PASIERBEK W SPEŁNIENIU NAJWIĘKSZEGO MARZENIA – ZDOBYCIU ACONCAGUI. CHOCIAŻ NA KONCIE MAJĄ NIEMAŁE OSIĄGNIĘCIA, WŚRÓD NICH M.IN. WYPRAWĘ W ALPACH I ZDOBYŁY GROSSGLOCKNER’A (3798 M. N.P.M.), NIE ZAMIERZAJĄ ZWALNIAĆ TEMPA, WRĘCZ PRZECIWNIE. JAK POKONAĆ SWOJE SŁABOŚCI I OSIĄGAĆ KOLEJNE, GÓRSKIE CELE? PYTAMY U ŹRÓDŁA.

Czytaj dalej...

BIESZCZADZKA KOLOROWA JESIEŃ

WIELU TURYSTÓW UWAŻA, ŻE BIESZCZADY SĄ NAJPIĘKNIEJSZE JESIENIĄ. KIEDY NA SZLAKACH MOŻNA SPOTKAĆ TYLKO TYCH WYTRWAŁYCH PIECHURÓW, WYSOKIE TRAWY KOŁYSZĄ SIĘ Z WIATREM, A DRZEWA NABRAŁY JASKRAWYCH BARW - WTEDY MOŻNA NA NOWO ODKRYĆ TĘ MAGICZNĄ KRAINĘ.

Czytaj dalej...

PODRÓŻUJEMY PO STOLICACH REGIONÓW POLSKI - CZĘŚĆ 2

CZŁOWIEK W SWOJEJ NATURZE MA CHĘĆ POZNAWANIA, PODRÓŻOWANIA. WYJEŻDŻAMY W DALEKIE KRAINY, ABY ROZMARZYĆ SIĘ NAD ZABYTKAMI, WIDOKIEM MALOWNICZEGO KRAJOBRAZU, ULICZEK Z TĘTNIĄCYM ŻYCIEM RYNKIEM. NIE MUSIMY JEDNAK PRZEMIERZAĆ SETEK KILOMETRÓW W POSZUKIWANIU TEGO TYPU ATRAKCJI. NASZE POLSKIE MIASTA RÓWNIEŻ POSIADAJĄ TE CECHY, KTÓRE ŁĄCZĄ SIĘ, TWORZĄC MIASTA, DO KTÓRYCH PRZYBYWAJĄ TURYŚCI Z CAŁEGO ŚWIATA. POZNAJMY JE BLIŻEJ.

Czytaj dalej...