Z Rzeszowa do 7 kurortów

sfinks

Mieszkańcy naszego regionu mają możliwość wylotu z rzeszowskiego lotniska Jasionka do 7 kurortów w 6 krajach. Gdzie więc najczęściej wypoczywamy?

 

– Wciąż dużym powodzeniem cieszą się chorwackie, tureckie, greckie oraz egipskie plaże – wyjaśnia Magdalena Kamuda z Biura Podróży King’s Tavel. – Coraz chętniej mieszkańcy Podkarpacia wypoczywają także w Bułgarii, decydując się na bezpośredni wylot z Rzeszowa bądź dojazd własny – dodaje.

 

Rzeszowskie biura podróży w swojej ofercie mają bardzo bogaty wachlarz możliwości wypoczynku. Ceny za 7-dniowy pobyt zaczynają się już od około tysiąca złotych. – Sezon wylotów z Rzeszowa dopiero przed nami, ale z uwagi na fakt, iż zostały anulowane wyloty z Rzeszowa na destynacje, takie jak: Kos, Rodos, Bodrum, Majorka, Gran Canaria, trudno jest oczekiwać sporej ilości wolnych miejsc w samolotach wylatujących z Rzeszowa – wyjaśnia pani Kamuda. Dlatego też biura sugerują dużą ostrożność w oczekiwaniu do ostatnich dni przed wylotem na ofertę last minute, tym bardziej w przypadku rodzin z dziećmi, które mogą być zmuszone, w obliczu braku wolnych miejsc w samolotach wylatujących z Rzeszowa, rozpocząć swoją podróż z innego lotniska aniżeli lokalne.

 

– Ciekawy przypadek stanowi natomiast napływająca do naszego biura spora ilość klientów, którzy w przeszłości korzystali z internetowych zakupów grupowych, które – poza atrakcyjną ceną – niosły ze sobą sporo kłopotów – dodaje właścicielka biura. Jak wyjaśnia, klient – po dokonaniu rezerwacji wybranej oferty – dowiadywał się, iż np. nie jest to całkowita cena lub też nie wyleciał w związku z upadłością tych touroperatorów, którzy swoją sprzedaż opierali w głównej mierze na sprzedaży grupowej nieniosącej dla niego zysku. Dlatego też przed kupnem wycieczki w internecie upewnijcie się, że jest to oferta wiarygodna. A najlepiej jak wybierzecie się na wakacje z biurem podróży.

Katarzyna Micał

Powrót na górę