SAMA SŁODYCZ W SERCU RZESZOWA RZESZOWSKI CUKIER

BOGACTWO LOKALI W CENTRUM RZESZOWA ZASKAKUJE RÓŻNORODNOŚCIĄ. CHCIAŁOBY SIĘ POWIEDZIEĆ: DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO! NASZE GUSTA RÓWNIEŻ STAŁY SIĘ BARDZIEJ WYSUBLIMOWANE, ZWRACAMY UWAGĘ NA JAKOŚĆ OBSŁUGI, JEDZENIA I OCZYWIŚCIE KLIMAT. TO KLIMAT I SMAK SPRAWIAJĄ, ŻE CHCEMY WRACAĆ DO LOKALU.

Czytaj dalej...

EDUKACYJNĄ PRZYGODĘ CZAS ZACZĄĆ

NO I RUSZYLI! PEŁNI WIARY I ZAANGAŻOWANIA W SUKCES, KTÓRY WYDAJĘ SIĘ BYĆ JUŻ OSIĄGNIĘTY… ROK SZKOLNY JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ SIĘ, A KLASY PRZEPEŁNIONE SĄ DZIECIAKAMI I MŁODZIEŻĄ. PLAN ZOSTAŁ ZREALIZOWANY - KILKADZIESIĄT UCZNIÓW ROZPOCZYNA SWĄ EDUKACYJNĄ PRZYGODĘ Z NIEPUBLICZNĄ SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ „KRAINA UŚMIECHU”…

Czytaj dalej...

AERIAL STUDIO ANNA WĘKLAR

SPORT TO ZDROWIE I O TYM NIE TRZEBA NIKOGO PRZEKONYWAĆ. OBECNIE ZWYKŁA SIŁOWNIA PRZECHODZI DO LAMUSA NA RZECZ ROZMAITYCH TRENINGÓW, KTÓRE DOBIERAMY POD WZGLĘDEM WIEKU ORAZ NASZYCH PREFERENCJI. NIEKIEDY SPORT OCIERA SIĘ O PRAWDZIWĄ SZTUKĘ.

Czytaj dalej...

HINDI - SMAK ORIENTU

RESTAURACJA INDYJSKA HINDI TO NOWY PUNKT NA KULINARNEJ MAPIE RZESZOWA. SKĄD POMYSŁ NA TAKĄ KUCHNIĘ W NASZYM MIEŚCIE I CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ TA KULINARNA CIEKAWOSTKA, A MOŻE NAWET STYL ŻYCIA?

Czytaj dalej...