POLSKI KRÓL FRYZJERÓW – MACIEJ MANIEWSKI

FRYZJERSTWO JAK KAŻDY ZAWÓD MOŻE BYĆ ZWYKŁYM RZEMIOSŁEM. POŁĄCZONE Z PASJĄ STAJE SIĘ STYLEM ŻYCIA I CIESZY ZARÓWNO KLIENTÓW, JAK I SAMYCH FRYZJERÓW.PCZENIE TALENTU I MIŁOŚCI DO STYLIZACJI WŁOSÓW UCZYNIŁO Z MACIEJA MAJEWSKIEGO JEDNYM Z NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNYCH FRYZJERÓW W POLSCE. POŁĄCZENIE TALENTU I MIŁOŚCI DO STYLIZACJI WŁOSÓW UCZYNIŁO MACIEJA MAJEWSKIEGO JEDNYM Z NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNYCH FRYZJERÓW W POLSCE.

Czytaj dalej...

ZADBAJ O WŁOSY JESIENIĄ

SEZON JESIENNY TO CZAS NA REGENERACJĘ SKÓRY I WŁOSÓW PO SEZONIE LETNIM. WŁAŚNIE TERAZ WARTO POŚWIĘCIĆ WŁOSOM WIĘCEJ CZASU, BY ODZYSKAŁY BLASK I SPRĘŻYSTOŚĆ.  TO RÓWNIEŻ DOBRY CZAS NA ODŚWIEŻENIE CIĘCIA LUB KOLORU, W KOŃCU ZMIANA SEZONU WIĄŻE SIĘ ZE ZMIANĄ TRENDÓW. JAK ZADBAĆ O WŁOSY JESIENIĄ I JAKIE PANUJĄ AKTUALNIE TRENDY WE FRYZJERSTWIE? ZAPYTALIŚMY O TO STYLISTKĘ FRYZUR, ANNĘ SĄDY - TOMASZEK, Z NOWOPOWSTAŁEGO SALONU FRYZUR „SŁOWIANKA”.

Czytaj dalej...

DLA RODZIN I NIE TYLKO

STWORZENIE JEDNEGO MIEJSCA Z KILAMTEM BĘDĄCYM KOMPOZYCJĄ, KTÓRA SPRAWDZI SIĘ IDEALNIE DLA RODZIN Z DZIEĆMI, BĘDZIE PUNKTEM KULMINACYJNYM WEEKENDOWEGO WYPADU ORAZ IDEALNA OPCJA NA RANDKĘ I WIECZÓR ZE ZNAJOMYMI, TO NIE LADA SZTUKA. TAKA PEREŁKA ZNAJDUJE SIĘ NA GASTRONOMICZNEJ MAPIE OKOLIC RZESZOWA, W SAMYM SERCU SĘDZISZOWA MAŁOPOLSKIEGO.

Czytaj dalej...

WYCHOWAJ MŁODEGO MISTRZA Z GŁOWĄ

WSPÓŁCZESNY SPORT TO RYWALIZACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DO OSIĄGNIĘCIA MISTRZOSTWA NIE WYSTARCZY JEDYNIE ODPOWIEDNI TRENING - PODSTAWĄ JEST PRACA NAD MOTYWACJĄ I PRZYGOTOWANIEM MENTALNYM. O TYM JAK RODZICE MOGĄ PRACOWAĆ Z DZIECKIEM ZAFASCYNOWANYM SPORTEM OPOWIADA MAREK PORĘBA - TWÓRCA PROJEKTU „ACTIVE CHILD​ COACHING​”, CZYLI „​JAK WYCHOWA​Ć​ ​MŁODEGO MISTRZA”.

Czytaj dalej...

KRAINA MIODEM MALINĄ PŁYNĄCA

Amatorów słodkości jak wiadomo nie brakuje. Bo kto potrafi odmówić sobie porcji ciastka do kawy lub deseru po obiedzie? Zapewne niewielu. Co jednak, kiedy w natłoku codziennych obowiązków nie mamy czasu na pieczenie słodkości, bądź zwyczajnie nie mamy do tego talentu? Pozostają odwiedziny cukierni, najlepiej tej bazującej na tradycyjnych recepturach.

Czytaj dalej...