JEDYNA NA PODKARPACIU BIEŻNIA WODNA DLA ZWIERZĄT JEDYNA NA PODKARPACIU BIEŻNIA WODNA DLA ZWIERZĄT

REHABILITACJA ZWIERZĄT

ZWIERZĘTA PO WYPADKACH, ZŁAMANIACH, ZWICHNIĘCIACH, MAJĄCE PROBLEMY NEUROLOGICZNE LUB Z OTYŁOŚCIĄ POWODUJĄCĄ ZWYRODNIENIA STAWÓW, POTRZEBUJĄ REHABILITACJI. GDZIE SZUKAĆ POMOCY? W CENTRUM AKTYWNOŚCI I REHABILITACJI MAŁYCH ZWIERZĄT ZDROWA ŁAPA W RZESZOWIE.

 

Ratunek dla zwierząt

Zdrowa Łapa powstała z miłości do zwierząt w odpowiedzi na brak tego typu miejsc na Podkarpaciu. To tutaj psy, koty oraz inne małe zwierzęta zyskują nową jakość życia po wypadkach i urazach. Zwierzę, tak jak człowiek odczuwa ból, spotykają go wszystkie następstwa pourazowe, które dotykają ludzi. Konieczna jest więc opieka specjalisty nad prawidłowym powrotem do zdrowia.  Właścicielka Centrum Anna Kwaśny jest wykwalifikowaną zoofizjoterapeutką, która pomogła w powrocie do zdrowia wielu pupilom.

Nowoczesny sprzęt w walce z bólem

Centrum Aktywności i rehabilitacji ZDROWA ŁAPA wyposażone jest w nowoczesny sprzęt do laseroterapii, ultradźwięków, magnetoterapii, elektroterapii oraz światłolecznictwa. Każda z tych terapii ma za zadanie uśmierzyć ból, działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, a także regeneracyjnie. Zwierzęta mają również do dyspozycji bieżnię wodną, która odciąża stawy, jednocześnie wzmacniając mięśnie. To najnowocześniejszy sprzęt w Polsce, jedyny na Podkarpaciu.

Każda rehabilitacja to inna historia. Niektóre przypadki potrzebują kilku spotkań aby wrócić do zdrowia, inne wymagają więcej pracy i czasu. Każdemu zwierzakowi można pomóc. Ważne, żeby trafił do nas na czas - mówi  Anna Kwaśny.

Rzeszów, ul. Dębowa 12
tel: 726 688 883

www.facebook.com/zdrowalapa

www.zdrowalapa.pl

 

Powrót na górę