EDUKACYJNA PRZYGODA W KRAINIE UŚMIECHU

RODZICE! NIE CZEKAJCIE, KONIECZNIE ZAPOZNAJCIE SIĘ Z OFERTĄ PIERWSZEJ NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ STWORZONEJ PRZEZ WŁAŚCICIELKĘ I DYREKTOR DOBRZE ZNANEJ WAM SIECI PRZEDSZKOLI KRAINA UŚMIECHU! SABINA HOŁÓWKO RUSIN WRAZ Z TATĄ ZBIGNIEWEM WYSZLI Z NOWĄ INICJATYWĄ, KTÓRA MA NA CELU STWORZENIE DEMOKRATYCZNEJ  PLACÓWKI EDUKACYJNEJ, GDZIE KAŻDE DZIECKO I RODZIC SĄ WAŻNI. CO WAŻNE, KRAINA UŚMIECHU OFERUJE RÓWNIEŻ PAKIET ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH DOSTOSOWANYCH DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB DZIECKA. JEST TO PLACÓWKA, KTÓRA SKUPIA W SOBIE WSZYSTKIE NIEZBĘDNE ELEMENTY ZAPEWNIAJĄCE ZDROWY ROZWÓJ I EDUKACJĘ. REKRUTACJA TRWA!

- „Jesteśmy młodą, nowoczesną szkołą z uprawnieniami szkoły publicznej, którą tworzą doświadczeni i pełni pasji nauczyciele. Pragniemy stworzyć bezpieczne i inspirujące miejsce do nauki i wychowania dla dzieci. To co nas odróżnia to przede wszystkim otwartość na nowości, ciągle doskonaląca się kadra i stała współpraca z rodzicami. Niby wszyscy to oferują, jednak nasze własne doświadczenia pokazują inny obraz edukacji" - mówi Sabina Hołówko-Rusin.

k2

- „Potrzeby rodziców i uczniów bardzo się zmieniły w przeciągu ostatnich lat, stąd nasza  oferta  jest po prostu aktualna, dostosowana do rodzin pracujących, chcących rozwijać własne dzieci nie kosztem czasu wolnego. Wszystko, co dotyczy edukacji będzie zapewnione w jednym miejscu. Jesteśmy po to, żeby pomóc rodzicom w trudzie wychowania, pokierować ich w sytuacjach dla nich trudnych" - dodaje Zbigniew Hołówko.

k3

- „W klasach od I-III zatrudniamy dwoje nauczycieli, uważamy, że choćby najlepszy wychowawca nie jest w stanie skupić się na wszystkich aspektach rozwojowych dziecka. Podczas gdy jedna osoba prowadzi zajęcia dydaktyczne, druga wspomaga ten proces, pomagając dzieciom w nauce. Jesteśmy w stanie wtedy skutecznie zaingerować w kwestie wychowawcze. Jako pierwsi wychodzimy z tego typu inicjatywą" – mówi Sabina Hołówko-Rusin.

k4

- „Oferujemy szereg zajęć rozwijających i stymulujących rozwój dzieci, m.in.: zajęcia sportowe, muzyczne, sztukę, capoeirę, taniec towarzyski, hip-hop, dogoterapię, programowanie i robotykę, szachy, nauki ścisłe dla dzieciaków oraz oczywiście języki obce. Wykonywanie diagnoz na wstępie pozwoli nam zakwalifikować dzieciaki do grup, w których będą się spełniać inaczej niż edukacyjnie. Każdemu chcemy zapewnić poczucie sukcesu, ponieważ wierzymy, że w każdym dziecku leżą zdolności predyspozycje do pewnych aktywności" - opowiada Zbigniew Hołówko.

k5

CZWARTE SPOTKANIE INFORMACYJNE Z RODZICAMI ODBĘDZIE SIĘ 5 LIPCA O GODZ. 18.00 W I ODDZIALE KRAINY UŚMIECHU, NA KTÓRE SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 www.krainausmiechu.net.pl

www.facebook.com/KrainaUsmiechuRzeszow

 

Powrót na górę