Fot. Agnieszka Mac Uchman Fot. Agnieszka Mac Uchman

CENTRUM DYWANÓW MOBILNIE

WYGODA, KOMFORT, JAKOŚĆ I STYL. CZY MOŻLIWE JEST POŁĄCZENIE TYCH WSZYSTKICH WALORÓW W JEDNO?

W dobie internetu i wszechobecnych social mediów, za pomocą komputera i tabletu jesteśmy w stanie załatwić wszystko mobilnie, podczas krótkiej przerwy przy kawie, nie wychodząc z domu. Czyż to nie ten komfort o który nam chodziło? Zamiast stać w uciążliwych korkach, dokonujemy zakupów oraz wszystkich transakcji szybko i intuicyjnie przez internet. Jest to zdecydowanie prostsze, a my oszczędzamy to, co obecnie najcenniejsze, czyli nasz czas. Istotna jest pewność, że zakupiony towar sprosta naszym wymaganiom i ostatecznie dostaniemy go „do ręki” po dokonaniu transakcji. Szukając plusów i minusów takich rozwiązań, sprawdziliśmy jak znany dystrybutor dywanów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów w trosce o ich komfort i wygodę, tworzy nieustannie rozwijający się i zaskakujący paletą możliwości sklep internetowy. Teraz możecie za pośrednictwem telefonu, tabletu i  laptopa odświeżyć swoje wnętrze.

Nasze podkarpackie Centrum Dywanów oferuje sprzedaż  produktów na swojej stronie www.centrumdywanow.pl Teraz macie okazję wejść na portal i wybrać produkt, który Was interesuje. Jakie to proste!

Pytanie: dlaczego mam zakupić towar przez internet, skoro nie widzę go fizycznie?

Centrum Dywanów jest dystrybutorem, który od lat zaopatruje najlepsze sklepy w całej Polsce, ich dywany są wysokiej jakości, a na portalu znajdziecie wszystko, co Was interesuje: od dokładnego opisu produktu, przez zdjęcia, aż po coraz to nowsze oferty promocyjne. Kupując za pośrednictwem serwisu, spodziewajcie się licznych gratyfikacji. Każdy kto zapisze się do Newslettera może liczyć na premię w postaci bardzo wysokich rabatów. Sprawdźcie sami na:
www.centrumdywanow.pl. Dodatkowo wydane złotówki wracają do Was w postaci wysokich zniżek na wyborne ciasta, lody, kawę czy też  koktajle w kawiarni Mimi Cafe, która mieści się tuż przy siedzibie
Centrum Dywanów, przy ulicy Strażackiej 27F. Na stronie znajdziecie szczegółowy opis gwarancji oraz możliwości zwrotu czy, też wymiany towaru. Jeżeli natomiast chcecie przekonać się co do realności zdjęć koniecznie zajrzyjcie do sklepu firmowego
Centrum Dywanów przy ulicy Sikorskiego 106B.

Centrum Dywanów zdecydowanie od lat dba o swoich klientów i o asortyment, który jest zawsze na topie, dzięki temu mogą się pochwalić nieposzlakowaną opinią kupujących.

CENTRUM DYWANÓW
Rzeszów
ul. Sikorskiego106B
tel. 732 930 166

www.centrumdywanow.pl

www.facebook.com/centrumdywanow

 

Powrót na górę