Fot. Archiwum Anna Węklar Fot. Archiwum Anna Węklar

AERIAL STUDIO ANNA WĘKLAR

SPORT TO ZDROWIE I O TYM NIE TRZEBA NIKOGO PRZEKONYWAĆ. OBECNIE ZWYKŁA SIŁOWNIA PRZECHODZI DO LAMUSA NA RZECZ ROZMAITYCH TRENINGÓW, KTÓRE DOBIERAMY POD WZGLĘDEM WIEKU ORAZ NASZYCH PREFERENCJI. NIEKIEDY SPORT OCIERA SIĘ O PRAWDZIWĄ SZTUKĘ.

Taki projekt wdraża w życie była zawodniczka kadry narodowej w akrobatyce sportowej, multimedalistka Mistrzostw Świata oraz wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski – Anna Węklar.

Anna na swoim kącie ma występy na największych scenach artystycznych świata m.in: w Makau, Katar, Lisbonie, Tunezji i Kuwejcie. Jej specjalizacja to szarfa wertykalna i koło gimnastyczne. W swojej karierze w tak młodym wieku osiągnęła już wszystko, o czym mogła zamarzyć, teraz swój talent i doświadczenie pragnie przekazać dalej. Otwiera pierwszą szkołę akrobatyki powietrznej w Rzeszowie. Szkoła Anny oferuje szeroki zakres zajęć przeznaczonych dla osób w każdym wieku.  Do wyboru mamy:  zajęcia na szarfach, kołach oraz hamakach, nie obędzie się również bez nowości na rynku polskim, jaką jest joga na hamakach, która zapowiada się jako zupełny hit! Aerial joga łączy w sobie elementy akrobatyki, sztuki cyrkowej, pilatesu i pozycji znanych z klasycznej jogi. Uprawianie jogi z użyciem chusty jest bardzo widowiskowe, a dodatkowo nie obciąża kręgosłupa. Warto dodać, że tego typu zajęcia są przeznaczone dla osób w każdym wieku.

Anna Węklar uczyła m.in: w Chinach, Makau, Krakowie, ale zapragnęła wrócić w rodzinne strony i otworzyć w Rzeszowie własne Aerial Studio – które jak sama akrobatka puentuje, stanowi  połączenie pasji, sukcesu i doświadczenia, które chce przekazać dalej.

Zadzwoń, zapisz się:
tel. 533 585 544

ul. Boya Żeleńskiego 12

www.facebook.com/AerialStudioAnnaWeklar

www.instagram.com/aerialstudioaweklar

 

Powrót na górę