DLA RODZIN I NIE TYLKO

STWORZENIE JEDNEGO MIEJSCA Z KILAMTEM BĘDĄCYM KOMPOZYCJĄ, KTÓRA SPRAWDZI SIĘ IDEALNIE DLA RODZIN Z DZIEĆMI, BĘDZIE PUNKTEM KULMINACYJNYM WEEKENDOWEGO WYPADU ORAZ IDEALNA OPCJA NA RANDKĘ I WIECZÓR ZE ZNAJOMYMI, TO NIE LADA SZTUKA. TAKA PEREŁKA ZNAJDUJE SIĘ NA GASTRONOMICZNEJ MAPIE OKOLIC RZESZOWA, W SAMYM SERCU SĘDZISZOWA MAŁOPOLSKIEGO.

 „Rodzinka” to restauracja, która już u samego progu zaskakuje przytulnym klimatem i spójnym, pięknym wnętrzem sprawiającym, że chce się tam bawić, pracować i odpoczywać. Menu restauracji jest skomponowane w taki sposób, że z pewnością każdy smakosz znajdzie pozycję dla siebie. Klasyka, czyli schabowy, a może łosoś podany w towarzystwie cytrynowego risotto  i parmezanu? Wolicie makarony? „Rodzinka” oferuje ich bogaty wybór: penne, spaghetti, linguine, tagliatelle. Naleśniki i pierogi zarówno w klasycznej formie, jak i we własnych, smakowitych kompozycjach, na słodko i słono oczywiście. Dla amatorów kuchni  fit „Rodzinka” przygotowała  masę propozycji  sałatkowych. Fani prawdziwej włoskiej pizzy będą również pozytywnie zaskoczeni.

Idea slow food to podstawa w „Rodzince”. Jesteśmy coraz bardziej wymagający, obyci, a wypady do restauracji stają się codziennością i przyjemnością, na którą nas stać. Dlatego istotne jest to, by zwracać uwagę na to, co dostajemy na talerzu. Zamawiając pierogi w „Rodzince” mamy pewność, że są lepione w momencie złożenia zamówienia. Zaskoczeni? Takie podejście do klienta nie powinno zaskakiwać – podanie autentycznych, świeżych potraw to największy wyraz szacunku do klienta. Właściciele już na karcie menu, zaznaczają, że czas oczekiwania może być nieco dłuższy, ale warto dla prawdziwego świeżutkiego schabowego, dla sosu pieczarkowego, który powstaje specjalnie na nasze zamówienie. Właśnie tak restauracja podchodzi do każdej pozycji z menu, dlatego nie będzie zaskoczeniem, że wszystkie ciasta, które powalają wyglądem i smakiem to klasyczne przepisy wypiekane w restauracji.

Kolejnym atutem „Rodzinki” jest sala zabaw – zaprojektowana w tak sprytny sposób, że stanowi oddzielne pomieszczenie, w którym jednak mamy kontrolę nad tym co się dzieje z naszą pociechą. Podczas, gdy my odpoczywamy, dzieci spędzają czas na kreatywnej zabawie, pod czujnym okiem animatorki, czego chcieć więcej? W restauracji znajdziecie gry, dla Was i Waszych pociech oraz masę książek. Ważne jest to, że „Rodzinka” nie jest restauracją tak po prostu. To miejsce, w którym chce się przebywać i spędzić kawałek dnia. To miejsce nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale i wyśmienity pomysł na weekendowy wypad. Załoga stawia doskonałą „kropkę nad i” swoją charyzmą oraz pasją i sercem wypełniając klimat restauracji. Nie łatwo znaleźć miejsce ze świeżym jedzeniem, szacunkiem do klienta i prawdziwą pasją. Dlaczego warto odwiedzić Sędziszów Małopolski? Bo właśnie tam znajdziecie takie miejsce.

rodzinka logoTARNOWSKICH 13
SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
te. 790 779 209

Powrót na górę

GOŚĆ WYDANIA