NA ZDJĘCIU ANNA SĄDY-TOMASZEK Z SALONU SŁOWIANKA NA ZDJĘCIU ANNA SĄDY-TOMASZEK Z SALONU SŁOWIANKA

ZADBAJ O WŁOSY JESIENIĄ

SEZON JESIENNY TO CZAS NA REGENERACJĘ SKÓRY I WŁOSÓW PO SEZONIE LETNIM. WŁAŚNIE TERAZ WARTO POŚWIĘCIĆ WŁOSOM WIĘCEJ CZASU, BY ODZYSKAŁY BLASK I SPRĘŻYSTOŚĆ.  TO RÓWNIEŻ DOBRY CZAS NA ODŚWIEŻENIE CIĘCIA LUB KOLORU, W KOŃCU ZMIANA SEZONU WIĄŻE SIĘ ZE ZMIANĄ TRENDÓW. JAK ZADBAĆ O WŁOSY JESIENIĄ I JAKIE PANUJĄ AKTUALNIE TRENDY WE FRYZJERSTWIE? ZAPYTALIŚMY O TO STYLISTKĘ FRYZUR, ANNĘ SĄDY - TOMASZEK, Z NOWOPOWSTAŁEGO SALONU FRYZUR „SŁOWIANKA”.

 

Zdrowe włosy są gładkie i lśniące, bo ich łuski przylegają jedna do drugiej – dzięki temu nie ucieka z nich wilgoć, a gładka powierzchnia równo odbija światło. Trudno tego oczekiwać od naszych włosów po lecie, ponieważ  są narażone na mocne słońce i kontakt z chlorowaną wodą, stają się matowe i szorstkie. By były zdrowe i błyszczące, potrzebują regeneracji po lecie - mówi stylistka. Ja skupiam się na zabiegach mocno nawilżających, w zależności od struktury włosa moim klientkom polecam: pielęgnację, a także saunę - są to zabiegi głęboko regeneracyjne. Dodatkowo idealnie sprawdzi się kolagen naturalny, który nie bez powodu jest hitem ostatnich miesięcy. Na pytanie, na które produkty warto się zdecydować, stylistka odpowiada wymieniając bogatą ofertę zróżnicowanych systemów regeneracyjnych. Aby dobrać idealną formułę do rodzaju włosów, warto zainwestować w preparaty, które dodatkowo wzmacniają działanie masek. W salonie Słowianka dostępne są kosmetyki marki Matrix Proffesional. Są to produkty, które zdecydowanie pomogą odbudować strukturę włosa po lecie, przy okazji nawilżając, ale nie przetłuszczając go - opowiada Anna.
 
Kiedy doprowadzimy już nasze włosy do porządku po sezonie letnim i zapragniemy zmienić fryzurę, jakimi nowymi trendami powinniśmy się sugerować? To nie odkrycie, że fryzura na boba nadal wiedzie prym. Od przedłużonego boba - loba lub long boba, aż do jego skróconej wersji. Ta krótka, ale za to dziewczęca fryzura to strzał w dziesiątkę, gdy chcemy nieco odświeżyć nasz wizerunek. Swój powrót świętuje również grzywka. Tym razem gęsta, zdyscyplinowana i prosta. Kolejny trend to nie moja bajka, ale zdecydowanie musimy wspomnieć o pixie cut - która wiedzie prym cały 2017 rok. Jest to bardzo krótkie cięcie, taka wersja "zapuszczonego jeżyka". Nie możemy zapominać o posiadaczkach długich włosów dla nich hitem będą stylizacje w serenim stylu, luźne naturalne upięcia oraz wet look.

I na koniec najodważniejsza opcja, lecz nie dla każdego, czyli powrót fryzury na grzybka. Tutaj jednak trzeba być ostrożnym. Grzybka się albo kocha albo nienawidzi, ponieważ nie służy wszystkim kształtom twarzy i typom urody, gdy się na nią zdecydujemy, należy pamiętać o gęstej, precyzyjnie obciętej grzywce.
Końcówka roku jak widać prezentuje to, co teraz liczy się najbardziej w każdej dziedzinie, skupiamy się na klasyce i minimalizmie. Należy jednak pamiętać, że w przypadku fryzur ważny jest każdy element od kształtu twarzy, przez typ urody, aż po nasze samopoczucie, dlatego tak istotna jest rozmowa i konsultacja z fryzjerem, który ma za zadanie dopasowanie fryzury pod nasz temperament - zdradza Anna Sądy-Tomaszek. 

logo slowiankaul. Zagłoby 8/1
tel. 607 872 214

www.facebook.com/slowiankastudiofryzur

Powrót na górę

GOŚĆ WYDANIA