Fot. Archiwum Maniewski Fot. Archiwum Maniewski

POLSKI KRÓL FRYZJERÓW – MACIEJ MANIEWSKI

FRYZJERSTWO JAK KAŻDY ZAWÓD MOŻE BYĆ ZWYKŁYM RZEMIOSŁEM. POŁĄCZONE Z PASJĄ STAJE SIĘ STYLEM ŻYCIA I CIESZY ZARÓWNO KLIENTÓW, JAK I SAMYCH FRYZJERÓW.PCZENIE TALENTU I MIŁOŚCI DO STYLIZACJI WŁOSÓW UCZYNIŁO Z MACIEJA MAJEWSKIEGO JEDNYM Z NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNYCH FRYZJERÓW W POLSCE. POŁĄCZENIE TALENTU I MIŁOŚCI DO STYLIZACJI WŁOSÓW UCZYNIŁO MACIEJA MAJEWSKIEGO JEDNYM Z NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNYCH FRYZJERÓW W POLSCE.

maniewski2 

POCZĄTKI SUKCESU

Maciej Maniewski swoją zawodową drogę rozpoczął już w 1995 roku. Nauka połączona z praktyką szybko przyniosły oczekiwane rezultaty. Już w 2000 roku setki fryzjerów mogły korzystać z wiedzy i doświadczeń szkoleniowca, który obecnie jest właścicielem aż czterech salonów fryzjerskich i mieszczących się w nich Akademii Maniewski. Ich lokalizacje to: Warszawa, Kraków, Katowice i oczywiście Rzeszów. Od ponad roku klienci ze stolicy Podkarpacia z ufnością oddają się w ręce stylistów, którzy uczą się od Macieja Maniewskiego i są wizytówką jego salonów. Szyld Maniewski to synonim wyczucia smaku, ciężkiej pracy i pasji połączonej z profesjonalizmem. Maciej Maniewski jest gwiazdą wielu programów telewizyjnych – prowadzi autorskie show „Afera fryzjera”, przewodniczy jurorom w programie „Mistrzowskie cięcie” w TVN Style. Maniewski, to wyższa szkoła jazdy.

maniewski3

PIELĘGNACJA TO PODSTAWA

W codziennej pracy fryzjerzy pod szyldem Maniewskiego używają kosmetyków marki FARMAGAN. Historia tej marki sięga 1935 roku. Kosmetyki wyróżnia naturalny skład, głównie ekstrakty roślinne i olejki eteryczne, a także witaminy czy naturalne dla nas substancje, jak kwas hialuronowy czy pantenol. O działaniu unikatowych formuł możecie przekonać się w salonie lub zabierając produkty do pielęgnacji do domu. Warto poprosić stylistę, aby dobrał szampon do skóry głowy i odżywkę do problemów włosów.

maniewski4

ŚWIATOWE USŁUGI I RZESZOWSKIE CENY

Wielu kojarzy Macieja Maniewskiego z telewizji. Jego wizerunek podświadomie łączony jest z prestiżem, jakością, a co za tym idzie z wysokimi cenami. Nic bardziej mylnego. Mit o horrendalnych kwotach za ścięcie czy strzyżenie warto obalić. Niewątpliwie za jakość wykonanej fryzury i kosmetyki oparte na naturalnych składnikach trzeba zapłacić, jednak są to ceny adekwatne do poziomu usług. Zapisów można dokonać bezpośrednio na miejscu, telefonicznie oraz on-line.

maniewski5

Do zobaczenia na fotelu.

maniewski logoRzeszów, ul. 3 Maja 13

tel.  533 800 599

www.maniewski.pl

www.facebook.com/Maniewski.Hair

Powrót na górę