EKSKLUZYWNE PERFUMY RODEM Z RZESZOWA

Zdarza nam się nie pamiętać twarzy, kształtów czy kolorów. Jednak jest pewien element, który nawet po latach potrafi przenieść nas w najszczęśliwsze momenty naszego życia - to zapach.

To właśnie on jest w stanie przypomnieć nam beztroskie chwile i bliskich ludzi. Zapachy potrafią stworzyć aurę tajemniczości, elegancji oraz zalać nas falą błogości. Ale czy mogą stać się sposobem na życie? Okazuje się, że tak. To właśnie miłość do zapachów przerodziła się w sercu rzeszowianki – Iwony Lis – do stworzenia firmy Fox Perfumes.

ZAPACH, CZYLI NIEODŁĄCZNY ELEMENT CODZIENNOŚCI

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, jak istotną rolę odgrywają w naszym życiu zapachy. To dzięki nim odczuwamy smaki, kojarzymy miejsca i ludzi. Z plastycznego motywu zapachu korzystają również artyści (np. książka „Pachnidło” czy filmy „Zapach kobiety”, i „Jasminum”). Zapachy towarzyszą ludzkości od wieków, a jako pierwsi świadomie używali ich starożytni mieszkańcy Bliskiego Wschodu. Pierwsze perfumy miały postać wonnych olejków i balsamów, ale perfumy, jakie znamy dziś, są stosunkowo nowym wynalazkiem. Dopiero w XX wieku powstała w Paryżu firma produkująca perfumy na skalę przemysłową, a dziś większość z nas nie wyobraża sobie codzienności bez zatopienia się w mgiełce ulubionego zapachu.

„PSIK” POTRAFI DODAĆ SKRZYDEŁ

Każdy ma swoje preferencje kulinarne, książkowe, estetyczne. Każdy preferuje również inne zapachy. I całe szczęście, że każdy pachnie inaczej, bo to w różnorodności tkwi atrakcyjność świata. Woń ulubionych perfum potrafi dodać pewności siebie i poprawić nastrój. Jak mówi Iwona Lis: „Zapach dodaje mi sił, kiedy najbardziej tego potrzebuję. Dodaje mi skrzydeł prywatnie, jak i zawodowo. Staram się dzielić moją pasją z innymi, uszczęśliwiać ich, rozsiewać pozytywną energię w formie zapachów. Przysłowiowe skrzydła wraz z perfumami chcę dostarczać wszystkim ludziom”.

WYMAGAJĄCY KOSMETYK

O perfumy, podobnie jak o inne kosmetyki, należy dbać. To, że są zamknięte w szczelnym atomizerze nie oznacza, że rola użytkowników, jako opiekunów ulubionych flakoników, kończy się zaraz po skorzystaniu. Jak mówi Iwona Lis: „Niesamowicie ważny jest sposób przechowywania perfum. Pamiętajmy, że szkodzi im nadmierne nasłonecznienie, zbyt wysoka, jak i zbyt niska temperatura oraz spora wilgotność powietrza. Łazienka, nasłoneczniona półka czy parapet nie sprzyjają naszym perfumom. Flakoniki z zapachami należy przechowywać w zacienionym pomieszczeniu, najlepiej w temperaturze pokojowej.  Wówczas przez długi czas będziecie mogli cieszyć się ulubionym zapachem”.

FOX PERFUMES – WYSOKA JAKOŚĆ I NISKA CENA

„Zapachy od dawna były moją pasją. Pasję tę szczęśliwie udało mi się zamienić w sposób na życie. Sama uwielbiam ekskluzywne kosmetyki i cenię sobie produkty dobre jakościowo. Takie też chciałam sprzedawać swoim klientom. Fox Perfumes produkujemy na bazie francuskich olejków. To właśnie one stanowią trwałą bazę dla naszych perfum, które produkowane są w podrzeszowskiej miejscowości Świlcza” - przyznaje Iwona Lis, właścicielka i pomysłodawczyni marki Fox Perfumes.

LEKARSTWO NA BRAK POMYSŁU NA PREZENT

Perfumy sprawiają ogrom przyjemności ich posiadaczom, ale są również doskonałym pomysłem na prezent. Choć ich dobór to kwestia bardzo indywidualna, to statystyki mówią, że jest to jeden z najczęściej wybieranych podarunków. Jak wybrać zapach dla bliskiej osoby i nie popełnić przysłowiowego faux pas zapytaliśmy o to Iwonę Lis - „Najlepiej będzie sprawdzić, co dana osoba ma już w swojej kolekcji i poprosić o radę eksperta. Zapyta on o cechy i upodobania danej osoby, co zwiększa szanse na udany prezent. W branży perfumeryjnej podobna usługa nazywa się profilowaniem zapachowym i przeważnie jest dość kosztowna. Aby zwiększyć szanse na to, że zapach się spodoba, można sięgnąć również po tzw . bestseller, czyli zapach, który odpowiada sporej części klientów”.

www.sklep.foxperfumes.pl

tel.: 730 933 100

Powrót na górę