Fot. Archiwum Rejtana1 Fot. Archiwum Rejtana1

HOTELOWA KUCHNIA NIE MUSI BYĆ NUDNA

W RESTAURACJI "REJTANA 1" KAŻDY,  NAWET NAJBARDZIEJ WYBREDNY SMAKOSZ, ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. RESTAURACJA USYTUOWANA PRZY GREIN HOTEL PRZESZŁA METAMORFOZĘ WNĘTRZA ORAZ ODŚWIEŻYŁA SWOJĄ KARTĘ. NOWE SMAKI, NOWE MENU ORAZ NOWY SZEF KUCHNI, ALE DOJRZAŁE SERCE I PASJA DO GASTRONOMII SĄ PRZEPISEM NIE TYLKO NA WYŚMIENITE DANIA, ALE I MA SUKCES!


W szerokim menu restauracji znajdują się dania na każde podniebienie. Pasty, sałatki, zupy, dania mięsne i wegetariańskie. Do obiadu czy kolacji lampka dobrego wina i deser w formie domowego ciasta. Co jednak z osobami na bardziej restrykcyjnych dietach? Restauracja Rejtana 1  posiada Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. O wszystkie dania dbają wykwalifikowani pracownicy, którymi kieruje, pełen pasji i pomysłów do gotowania, szef kuchni Tomasz Koza. Nic, więc dziwnego, że po miesiącu działalności Restauracja Rejtana 1 otrzymała wyróżnienie w klasyfikacji „danie główne” oraz drugie miejsce  w klasyfikacji ogólnej podczas festiwalu najlepszych restauracji – Restaurant Week w Rzeszowie. Jest to jednocześnie wielkie wyróżnienie, ale i duży kredyt zaufania dla całego zespołu. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć dalszych sukcesów.

 Poza restauracyjną salą główną w "Rejtana 1" możliwe jest zarezerwowanie jednej z 8 sal zamkniętych. Sale są zróżnicowane pod względem wielkości, co sprawia, że nadają się idealnie zarówno do spotkań kameralnych, jak i większych przyjęć, do świętowania rodzinnych uroczystości czy przeprowadzania imprez służbowych. Wystrój sal jest elegancki, jasne kolory wnętrza poprawiają samopoczucie i wprawiają w dobry nastrój, a wyśmienita kuchnia jest idealnym dopełnieniem i przysłowiową „kropką nad i”.  Jeśli chcecie zarezerwować stolik na romantyczną kolację, urządzić spotkanie z przyjaciółmi bądź większą imprezę, wystarczy zadzwonić i dopytać o szczegóły. Przemiła obsługa służy radą  i pomocą, podpowie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Spotkajmy się przy talerzu!

JOLANTA CZUMA

Al. T. Rejtana 1, Rzeszów
tel. : 667 992 299
www.facebook.com/RestauracjaRejtana1

Powrót na górę