Fot.  Archiwum Eko4U	Fot. Archiwum Eko4U

EKO4U - ZDROWIE I URODA DLA CIEBIE

MODA NA EKOLOGIĘ PRĘŻNIE SIĘ ROZWIJA, WIĄŻE SIĘ TO NIE TYLKO ZE WZROSTEM CHORÓB CYWILIZACYJNYCH. PRZEDE WSZYSTKIM JESTEŚMY CORAZ BARDZIEJ ŚWIADOMI WPŁYWU POŻYWIENIA NA NASZE ZDROWIE I SAMOPOCZUCIE. DZIĘKI TEMU  MOŻEMY ŚWIADOMIE DOKONYWAĆ RACJONALNYCH WYBORÓW, SPOŻYWAĆ ZDROWE POKARMY, KTÓRE SĄ ZDECYDOWANIE SMACZNIEJSZE. PRZEDE WSZYSTKIM RACJONALNA DIETA W POŁĄCZENIU Z WYSIŁKIEM FIZYCZNYM DAJĄ NAM PIĘKNY WYGLĄD, ENERGIĘ I DŁUGOWIECZNOŚCI.

 

Dzięki dynamicznemu rozwojowi branży z żywnością eko i bio, produkty są coraz bardziej dostępne, a ich ceny nie odstają zbytnio od żywności dostępnej w marketach. Gdzie szukać naturalnych i pełnowartościowych produktów w przystępnej cenie?

Jednym ze sklepów oferujących tego rodzaju wyroby są Delikatesy ekologiczne Eko4U. Powstały one z połączenia pasji do natury i promowania zdrowego trybu życia oraz zamiłowania do rozpowszechniania wiedzy o wpływie pełnowartościowych produktów na zdrowie i samopoczucie. Co możemy znaleźć w tym nietuzinkowym delikatesie? Jego oferta to ponad 1000 produktów najwyższej jakości.
Co ciekawe Eko4U to nie tylko sklep z pełnowartościową żywnością, znajdziecie tam również całą paletę kosmetyków pielęgnacyjnych, kosze upominkowe, słodycze, napoje, nabiał, miody, pieczywo i pełną pasji obsługę, która służy radą i doświadczeniem.
Można również zamówić ekologiczne mięsa oraz wędliny, które poporcjowane według Waszych wytycznych trafiają do Delikatesów w środy i piątki. Dostawa świeżych ekologicznych warzyw i owoców odbywa się w każdy wtorek.

Specjalnie dla Was Eko4U wprowadziło możliwość dostawy zamówionych telefonicznie (bądź przez fan page) zakupów prosto „pod Wasze drzwi”. Już niebawem wszystkie produkty dostępne w sklepie stacjonarnym, będziecie mogli zamówić na www.eko4u.com.pl. Nieważne czy mamy problemy zdrowotne - takie jak cukrzyca, nietolerancja laktozy lub glutenu - czy po prostu chcemy zadbać o nasze zdrowie i lepsze samopoczucie. Tak naprawdę najważniejsze jest, aby tu i teraz zastanowić się nad jakością i trybem swojego życia. Pamiętajmy, że eko to nie tylko obecnie panujący trend, ale przede wszystkim poprawa komfortu naszego życia i wprowadzenie pozytywnej zmiany niewielkim kosztem.

Aleja Powstańców Warszawy 38/U2
Rzeszów.  Tel.: 661 655 284

(Lokal znajduje się bezpośrednio za salonem meblowym Agata Meble)

www.facebook.com/Eko4U - delikatesy ekologiczne

 

 

Powrót na górę