PRAWDZIWY SUKCES TKWI W BEZPIECZEŃSTWIE

IPACK TO MARKA, O KTÓREJ ŚMIAŁO MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE JEST PRETENDENTEM DO BYCIA LIDEREM RYNKU PROFESJONALNYCH ŁĄCZNIKÓW DO DREWNA I DYSTRYBUCJI NAJLEPSZYCH ŚWIATOWYCH MAREK W POLSCE. DYNAMICZNY ROZWÓJ, NAJNOWSZE TECHNOLOGIE, SZEROKI WYBÓR CERTYFIKOWANEGO ASORTYMENTU, PROFESJONALNE DORADZTWO ORAZ SIATKA WYKWALIFIKOWANYCH, MOBILNYCH DORADCÓW REGIONALNYCH, KTÓRZY TRZYMAJĄ PIECZĘ NAD PARTNERAMI IPACK.

iPack, czy to jest recepta na sukces?

Z naszego doświadczenia, powyższe elementy to podstawa. Dynamiczny rozwój rynku, konkurencja i przede wszystkim (na szczęście) bardzo świadomy, wymagający Klient, który oczekuje najlepszej jakości, obsługi oraz produktów z najwyższej półki - sprawiają, że powyższe czynniki, to minimum, które należy wykonać. Sukces iPack to przede wszystkim bezpieczeństwo
- odpowiada pani Prezes Agnieszka Rusek.

Dlaczego bezpieczeństwo stawiacie na pierwszym miejscu?

Branża budowlana jest jednym z najbardziej wymagających biznesów - w której jakość produktu, jakość wykonania i bezpieczeństwo to podstawa. Wiadomo, nasz produkt służy jako główny łącznik potrzebny do stworzenia dachu budynku, więc musi być przede wszystkim niezwykle trwały, aby wykonawca mógł bez obaw go wykorzystać i oddać produkt finalny, który będzie długowiecznie służył inwestorowi (każdy, kto decyduje się wybudować dom jest inwestorem – inwestuje środki, by mieć zabezpieczenie w postaci dachu nad głową). Domy to nasza wizytówka i wkładamy w nie spore nakłady pracy oraz finansów. Zdając sobie sprawę, że tutaj liczy się najdrobniejszy szczegół, by usługa została wykonana umiejętnie, a przede wszystkim bezpiecznie i trwale - odpowiada kierownik sprzedaży pan Mariusz Kowalski.

ipack2

Czym kierujecie się przy doborze Waszego asortymentu?

Przy doborze naszych łączników kierujemy się opinią Partnerów, z którymi współpracujemy. Oni uświadamiają nas, co jest dla nich najważniejsze. Ich wiedza oraz doświadczenie pomagają nam stworzyć bezpieczny, certyfikowany produkt ułatwiający prace. Pracując na naszych łącznikach nie martwią się „zerwaniem łba”, czy „obrobieniem gniazda”. Liczymy się z ich pracą, czasem i nie chcemy zawieść zaufania, którym nas obdarzyli. Na rynku stosowanych jest wiele półśrodków, dlatego w naszej firmie motyw bezpieczeństwa i jakości przewodzi wszystkim innym działaniom, bo mamy świadomość jak istotny jest dobór produktu w naszej branży - opowiada doradca regionalny pani Monika Jawor.

Co jeszcze wyróżnia Was w branży?

Pozyskiwanie wiedzy jest kluczowe, technologia pędzi do przodu i my też nie możemy zostać w tyle. Jesteśmy profesjonalistami, doszkalamy się, by nasi Partnerzy mogli bez wahania zwrócić się do nas po fachową pomoc w zakresie łączenia, mocowania jak i doboru określonych komponentów pod dane rozwiązania.Tworzymy zgrany team, który chętnie wspiera młodych dekarzy i stowarzyszenia dekarskie. Nasi doradcy dostępni są w każdej części Polski. Rozwój i bezpieczeństwo jest dla nas jednym z najistotniejszych aspektów, wszystko po to by jak najlepiej dopasować naszą ofertę dla potrzeb klienta.

„iPACK łba nie urywa” - puentuje pan Mariusz Kowalski.

kontakt : 539 429 870, www.ipack.company

PROFESJONALNE ŁĄCZNIKI DO DREWNA

ipack

 

Powrót na górę