Fot.  Archiwum PSD	Fot. Archiwum PSD

ZADBAJ O WIZYTÓWKĘ SWOJEGO DOMU Z PSD

POLSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY ODDZIAŁ PODKARPACKI JEST ORGANIZACJĄ ZRZESZAJĄCĄ DEKARZY Z REGIONU – DOŚWIADCZONYCH  RZEMIESLNIKÓW, WYKWALIFIKOWANYCH FACHOWCÓW W SWOJEJ DZIEDZINIE. ZAMIERZONE CELE PO REAKTYWACJI ODDZIAŁU KONTYNUUJĄ DO DZIŚ. WSPIERAJĄ SWOICH CZŁONKÓW, ZAPEWNIAJĄ INTEGRACJĘ W RAMACH ŚRODOWISKA ZAWODOWEGO, PODNOSZĄ KWALIFIKACJE ZAWODOWE.

 Powszechnie wiadomo, że działając razem możemy więcej. Praca dekarza jest trudna oraz niejednokrotnie niebezpieczna, jednakże daje dużą satysfakcję, gdyż każdy marzy o pięknym domu  pokrytym solidnym dachem. Taki dach jest nie tylko wizytówką gospodarza, ale i wykonawcy, który dzięki ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu jest fachowcem w swojej dziedzinie. Takie umiejętności są w cenie. Jak ktoś kiedyś trafnie powiedział ‘’Jeśli sądzisz, że zatrudnienie profesjonalisty jest drogie, poczekaj aż zatrudnisz amatora". Jest to również trafne odniesienie do kolejnego zagadnienia którym zajmuje się PSD O/Podkarpacki, czyli Opinii Technicznych, źle wykonanych dachów, np. jeśli inwestor jest w trakcie realizacji swojego wymarzonego domu lub właśnie ją zakończył, a jego dach przecieka lub estetyka jego wykonania budzi wątpliwości. Potrzebuje rzetelnej i fachowej opinii specjalistów. Należy skontaktować się z kierownikiem Oddziału PSD, a orzecznicy techniczni wykonają oględziny dachu, po czym zgłaszający otrzyma rzetelną opinię popełnionych błędów wykonawczych oraz sposobu ich poprawienia.
Oddział Podkarpacki PSD to grupa dekarzy, dobrych znajomych, specjalistów, którzy wspierają się nawzajem oraz współpracują z hurtowniami oraz producentami, gdyż razem możemy więcej, gdyż „Naszą Pasją są Dachy”.

psd

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy PSD - Oddz. Podkarpacki

Tel: 798 463 271, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.dekarz.com.pl

Powrót na górę