Fot.  Witosław Rusinek - SHOOTiT Fot. Witosław Rusinek - SHOOTiT

TANIEC MARZEŃ

MAGDALENA OŻÓG, ZAŁOŻYCIELKA SZKOŁY DREAM DANCE, OPOWIADA O POCZĄTKACH SWOJEJ KARIERY, A TAKŻE SUKCESIE PROWADZONEJ PRZEZ NIĄ SZKOŁY ORAZ BOGATEJ OFERCIE, KTÓRA DO TEJ PORY PRZYCIĄGNĘŁA TAKIE SŁAWY JAK M.IN. ZWYCIĘZCY V EDYCJI MAM TALENT - DELFINA PRZESZŁOWSKA - BYJOŚ I BARTEK BYJOŚ.

Dlaczego taniec?  Z kim miałaś okazję współpracować?

Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 6 lat, gdy rodzice zaprowadzili mnie na pierwszą lekcję i  to właśnie oni zaszczepili we mnie smykałkę do tego pięknego sportu. Tytuł instruktora tańca zdobyłam w 2009 roku. Podczas mojej tanecznej drogi szkoliłam się u takich sław tanecznych jak m.in.: Arkadiusz i Iwona Pavlović (Czarna Mamba), Małgorzata Garlicka i Wiktor Kiszka, Roman Pawelec, Krzysztof Hulboj i Janja Lesar, Janusz Biały.

Co oferuje Szkoła Tańca Dream Dance?

Grupowe Weselno/Użytkowe kursy tańca, na które można zapisać się zarówno parami, jak i solo. W trakcie ich trwania uczymy się tańców, które przydadzą się nie tylko na imprezy okolicznościowe, ale także w codziennym życiu. Lekcje indywidualne z choreografią na pierwszy taniec, gdzie młode pary przygotowują się do swojej magicznej chwili, podczas której zatańczą po raz pierwszy jako mąż i żona. Efekty specjalne i dodatki - aby pary mogły zaskoczyć swoich gości weselnych. Oferujemy wypożyczenie wytwornicy ciężkiego dymu, baniek oraz wyrzutnię zimnych ogni, które niewątpliwie uświetnią uroczystoś.

Co wyróżnia Twoją Szkołę?

Myślę, że lata doświadczenia są sporym atutem, ale nie większym niż pasja i zapał, które pozwalają nam tworzyć oryginalne choreografie. Do każdego tańca i każdej pary podchodzimy indywidualnie, a o wynikach naszej pracy, możecie przeczytać na Facebooku, dzięki opiniom wystawianym przez naszych kursantów. Nasza szkoła mieści się w Rzeszowie, ale wkrótce znajdziecie nas również w nowej filii w Krośnie. Zajęcia prowadzone są 7 dni w tygodniu, a godziny w jakich się odbywają dostosowane są odpowiednio do każdej pary według ich dyspozycji.

deramdance

 Rzeszów, Hoffmanowej 19, tel: 794 780 965
Krosno, Grodzka 45 c, tel: 533 621 600
www.facebook.com/taniecdreamdance
www.instagram.com/dream_dance_rzeszow
www.dream-dance.com.pl

 

Powrót na górę