ODMIEŃ SIĘ NA WIOSNĘ!

POZNAJ ZABIEGI REGENERACYJNE, DZIĘKI KTÓRYM NA NOWO POKOCHASZ SWOJE WŁOSY

KERATYNOWE PROSTOWANIE

Zabieg keratynowego prostowania włosów, który zrewolucjonizował rynek, polega na wprasowaniu we włosy keratyny, która wnika głęboko w korę włosa.
 
Jest idealny dla Ciebie jeśli: 

• Masz dość wiecznie puszących się włosów
• Masz trudne do ułożenia włosy
• Twoje włosy są zniszczone farbowaniem czy rozjaśnianiem
• Twoje włosy są zniszczone codziennym prostowaniem
• Twoje włosy z natury są suche i wysokoporowate
• Chcesz intensywnie odżywić, nawilżyć i zregenerować włosy
• Chcesz wygładzić i wyprostować włosy  
• Chcesz wyeliminować puszenie
• Chcesz nadać włosom blasku oraz zdrowego, lśniącego wyglądu • Chcesz wydobyć i podkreślić kolor włosa.

keratin1

OPINIA KLIENTKI PATRYCJI
„Od lat nie mogłam uporać się z moimi wysuszonymi i puszącymi się włosami. Maski regeneracyjne, nawet te wykonywane w salonach fryzjerskich niestety nie spełniały zbytnio moich oczekiwań. Częste prostowanie jeszcze bardziej je niszczyło. Moja znajomość z Klaudią rozpoczęła się dzięki popularnemu Facebook’owi i to właśnie ona dokonała przemiany moich włosów. Klaudia jest niesamowicie sympatyczną, energiczną i otwartą osobą, każdy kto ją zna wie o tym doskonale. Zabieg miałam wykonany w listopadzie, a efekt utrzymuje się do tej pory. Dzięki dostarczonej keratynie moje włosy są odżywione, lśniące i do dnia dzisiejszego pięknie wyglądają. Na pewno jest to również zasługa odpowiedniej pielęgnacji. Klaudia udzieliła mi wskazówek w jaki sposób odpowiednio dbać o włosy, aby efekt był widoczny jak najdłużej. Polecam wszystkim niezdecydowanym Paniom i zapewniam, że był to pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz”.

AMAZONKERATIN

Zabiegi keratynowe wykonywane są innowacyjnym produktami marki Amazon Keratin. Szeroka gama produktów pozwala idealnie dobrać keratynę do struktury włosa, stopnia zniszczenia i przede wszystkim do oczekiwań klienta. Wybór od keratyn maksymalnie prostujących, po te nieprostujące, natomiast ogromnie regenerujące włosy. Produkty najwyższej jakości. Wszystkie keratyny niesamowicie odżywcze, na bazie roślinnej.

Fundamentem zabiegu jest czysta keratyna. Stanowi ona główny i najskuteczniejszy składnik włosów, który jest podstawowym budulcem również skóry i paznokci. Tracimy ją na skutek warunków atmosferycznych, codziennej stylizacji czy szkodliwego promieniowania uv. Przede wszystkim jest to zabieg regenerujący, który dogłębnie odżywia włosy i poprawia ich kondycję, efektem ubocznym, (który jest niewątpliwe bardzo korzystny i przez wielu najbardziej pożądany) jest prostowanie. Keratynowe prostowanie jest przeznaczone dla wszystkich rodzajów włosów. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 6 miesięcy!

Koszt od 150 zł do 500 zł w zależności od długości i gęstości włosów.

POLEROWANIE WŁOSÓW

Polerowanie włosów wykonywane jest za pomocą urządzenia Split-Ender. Jest to urządzenie, które wycina zniszczone końcówki zagubione w gąszczu włosów na różnej wysokości, nie naruszając przy tym ich długości. Włosy wyglądają zdrowiej i są miększe w dotyku. Zabieg polecany jest dla osób, które mają mocno wycieniowane włosy, które rozdwajają się na końcach. Zapuszczają włosy, ale niestety wciąż niszczą się na długości. Ogólnie mają zdrowe i zadbane włosy, ale niektóre pasma się rozdwajają i łamią. ZABIEG JEST IDEALNYM DOPEŁNIENIEM KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW.

Koszt 50 zł - 100 zł

keratin2

WŁAŚCICIELKA FIRMY

Moją dewizą jest „profesjonalnie, ale na luzie”, przede wszystkim zależy mi na tym aby moje klientki czuły się u mnie swobodnie. Moja praca jest moją pasją, każdego dnia dokładam wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom swoich klientek i zobaczyć szczery uśmiech oraz wdzięczność na twarzy po wykonanym zabiegu. Na każdej wizycie staram się przekazać całą moją wiedzę odnośnie odpowiedniej pielęgnacji włosów i uczę jak dbać o włosy. Pracuję na profesjonalnych produktach i sprzętach. Keratynowym prostowaniem zajmuję się od 2 lat i cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczęszczając na kursy i szkolenia mówi Klaudia.

strong hair

www.facebook/Strong & Beauty Hair – Keratynowe prostowanie włosów Rzeszów               

518 748 376

Powrót na górę