Fot. Archiwum Kalina Ben Sira Fot. Archiwum Kalina Ben Sira

MEDYCYNA ESTETYCZNA TO SZTUKA NASZYCH CZASÓW

ROZMOWA Z KALINĄ BEN SIRA, ZAŁOŻYCIELKĄ I PREZESEM KLINIKI LA PERLA.

 

Jak to się stało, że Pani, historyk sztuki z wykształcenia stworzyła jedną z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku sieć  klinik medycyny estetycznej?

Wbrew pozorom historia sztuki i medycyna estetyczna łączą się ze sobą. Jedno i drugie skupia się na pięknie, a ja od zawsze byłam na to piękno wrażliwa. A tak zupełnie serio, to historię sztuki skończyłam bo dorastałam w domu, gdzie była ona z nami na co dzień. Rodzice mieli galerię sztuki i jakoś naturalne stało się, że wybrałam studia na tym kierunku. Jednak szybko okazało się, że praca historyka sztuki nie odpowiada mojemu dynamicznemu usposobieniu i wtedy zajęłam się rozwijaniem własnego biznesu. Zaczęłam od nieruchomości, by po kilku latach otworzyć swój pierwszy salon kosmetyczny na Wilczej w Warszawie. Od zawsze miałam postanowienie, że nie chcę pracować na etacie i apetyt na sukces. Taki mam charakter, jestem uparta i nie boję się nowych wyzwań.

Co zainspirowało Panią zatem, by pójść w stronę nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej?

Jak wiele kobiet bardzo dbałam o siebie i śledziłam wszystkie nowinki kosmetyczne. W moim życiu od zawsze ważny był też sport, bo nie tylko pozwala utrzymać ciało w doskonałej formie ale też niesamowicie kształtuje charakter. Szybko uświadomiłam sobie, że to jak wyglądamy i czujemy się we własnym ciele ma ogromny wpływa na nasze życie i pracę. Pewność siebie to klucz do dobrej relacji biznesowej, a ja wcześnie poznałam ten twardy świat biznesu. Jednak dzięki pracy miałam możliwość podróżowania po świecie. To we Włoszech odkryłam nowoczesną kosmetologię hi – tech, widziałam też jak szybko rozwija się medycyna estetyczna. Byłam tym zafascynowana i ta fascynacja trwa do dziś.

Jak zmienił się  polski rynek beauty na przestrzeni tych lat?

Bardzo popularne, ale i dostępne, stały się zabiegi nieinwazyjne i dające naturalne efekty, takie które pomagają wydobywać urodę, a nie zmieniać rysy twarzy. Mamy też ogromną ilość technologii i gabinetów medycyny estetycznej. Można się w tym wszystkim zagubić jako konsument.

Klinika La Perla, to obecnie 10 placówek w całej Polsce – od prawie dwóch lat działa także w Rzeszowie. Co wyróżnia to miejsce na urodowej mapie podkarpacia?

Mamy tu świetnie wyszkolony, zgrany zespół pracowników, z których jestem szczególnie dumna. Dzięki temu, że La Perla działa na rynku już prawie 18 lat, szczyci się renomą oraz zaufaniem klientów, możemy zagwarantować bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług, które są równie istotne co widoczne efekty naszych zabiegów. Mamy też najwięcej technologii odmładzających, wyszczuplających i modelujących ciało – dystrybutorom zależy na tym, by te najnowsze sprzęty były dostępne w Klinikach La Perla.

Co jest istotne  przy wyborze miejsca i zabiegu idealnego dla naszych potrzeb?

Coraz więcej gabinetów czy klinik reklamuje dostępność nowoczesnych technologii kosmetycznych, kusząc klienta niską ceną. To powinien być dla nas sygnał ostrzegawczy, bo co prawda wydamy mniej pieniędzy ale czy będziemy pewne jaka ilość impulsów została nam zaaplikowana podczas zabiegu oraz czy sprzęt był oryginalny? Czy to ważne? Bardzo, bo od tego zależy długotrwały efekt zabiegu oraz przede wszystkim nasze bezpieczeństwo i zdrowie.

Absolutne hity zabiegowe tego sezonu?

Zdecydowane technologie HIFU, czyli zabiegi z użyciem fali ultradźwiękowej – nieinwazyjnie liftingują i wyszczuplają wybrane problematyczne partie ciała oraz odmładzają twarz o kilka dobrych lat. W rzeszowskiej Klinice La Perla dostępne są najbardziej zaawansowane technologie HIFU, w czerwcu w specjalnej ofercie promocyjnej, by pomóc naszym pacjentom szybko przygotować ciało do lata.

SCIZER niezwykle skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, a rezultaty jego działania są udowodnione klinicznie.  Z kolei ULFIT to rewolucyjny zabieg 2w1, który podczas jednego zabiegu głęboko ujędrnia i liftinguje skórę twarzy lub ciała.

Serdecznie zapraszam do naszej rzeszowskiej placówki!

Klinika La Perla
Millennium Hall Rzeszów
Al. Kopisto 1, Poziom 2
informacje i zapisy  
tel. 533 363 665
www.klinikaleperla.pl

Powrót na górę