Od Redakcji

Maj od zawsze kojarzył mi się z powiewem świeżości, dawką nowej, pozytywnej energii i… najpiękniejszym czasem w roku. Dojrzała wiosna w najlepszym wydaniu to również okres święta najważniejszej dla każdego dziecka osoby – mamy. W Day&Night celebrujemy tę okazję podwójnie, za sprawą okładki ukazującej piękną odsłonę kobiety w ciąży – przyszłej matki. A jak celebruje się to święto na świecie oraz jakie są zwyczaje związane z kolejno następującym Dniem Dziecka? Jak dobrać garderobę, by wyglądać i czuć się stylowo w ciąży? Jakie znaleźliśmy kreatywne gadżety dla świeżo upieczonych mam i noworodków? O tym wszystkim przeczytacie w aktualnym numerze naszego magazynu.
 Maj to także początek sezonu ślubno-weselnego, a jak powszechnie wiadomo, ślubna wiązanka to jeden z atrybutów panny młodej. Wybór ślubnych kwiatów związany jest nie tylko z ich wyglądem, ale także dostępnością na rynku w danym sezonie. Na jakie warto się zdecydować? Podpowiadamy wszystkim pannom młodym, również tym, które ten wielki dzień planują na jesień lub zimę.

Czytaj dalej...

PRACA W DAY&NIGHT

Day&Night to rzeszowski magazyn lifestyle’owy z ośmioletnią historią, gdzie wieloletnie doświadczenie spotyka się z profesjonalnym i kreatywnym zespołem, a także doskonale znana na rzeszowskiej mapie marka.

Czytaj dalej...