Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska - Sądek Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska - Sądek

Od Redakcji

Jak to się stało, że nieskomplikowane, rytmiczne dźwięki i prosty przekaz podbiły tak ogromną rzeszę odbiorców? Można zastanawiać się nad jego fenomenem, ale na pewno nie można odmówić mu odniesionego sukcesu, bo milionowe wyświetlenia na YouTube mówią same za siebie. Sławomir, który ma chyba tyle samo zwolenników co przeciwników, w rozmowie z Day&Night opowiedział m.in. o swoim spełnionym amerykańskim śnie (str. 8).


A jest o czym opowiadać, zwłaszcza, że bohater obecnego wydania to nie tylko muzyk, ale także aktor z dyplomem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Już 29 sierpnia wystąpi w Rzeszowie na Skwerze Millenium Hall.

Licząc na poprawę pogody i powrót lata do deszczowej obecnie stolicy Podkarpacia, zapraszam w podróż po totalnie nadzwyczajnym Santorini (str. 14), przegląd letnich espadryli (str. 18), przejażdżkę pojazdami przyszłości (str. 20) i na chwilę relaksu do mini ogrodu, który warto stworzyć w swojej przestrzeni (str. 24), najlepiej w akompaniamencie aromatycznej i niestandardowo zaparzonej kawy (str. 16). Koniecznie warto wykorzystać również kulturalną odsłonę wakacji. W Rzeszowie, po raz pierwszy startuje Międzynarodowy Festiwal Sztuk TRANS/MISJE, łączący w sobie różne dziedziny sztuki, w tym teatr, taniec, performans, muzykę, malarstwo, fotografię, film i nowe media. Koniecznie przeczytajcie więcej o tej inicjatywie (str. 17).

Więcej w tej kategorii: PRACA W DAY&NIGHT »
Powrót na górę