Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska

Od Redakcji

Letnie promienie słoneczne dostarczają nam dawki dodatkowej energii, podkreślają piękno natury, inspirują. Do czego mogą inspirować? Oczywiście do działania i osiągania zamierzonych celów. Na brak energii z pewnością nie narzeka gość wakacyjnej okładki Day&Night, artystka Kamila Bednarska, prywatnie wielbicielka czerni, która w swoich pracach zaimponowała nam oryginalnymi połączeniami całej palety barw. Jakimi technikami posługuje się artystka, której prace prezentowane są na licznych wystawach w kraju i poza jego granicami oraz co kryje się za często przez nią powielanym motywem? Zapraszam do lektury wywiadu.

Energią zatętni również Rzeszów podczas wakacji. Specjalnie dla Was wybraliśmy i opisaliśmy najciekawsze wydarzenia, w których warto wziąć udział latem w stolicy Podkarpacia. Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie odwiedzajcie aplikację mobilną Day&Night, która oprócz dawki najciekawszych miejsc i wydarzeń z Rzeszowa i okolic dostarczy także atrakcyjnych gratisów. Ten dział ma szerokie grono wielbicieli! Szczegóły znajdziecie także w aktualnym numerze.

Jak połączyć muzykę i sztukę? Odpowiedź na to pytanie znają na pewno bracia Jakub i Dawid Lubowicz, którzy pierwsze muzyczne szlify zdobywali właśnie w naszym mieście, a obecnie… skomponowali muzykę do spektaklu „Piloci”, którego wielka premiera zapowiadana jest na tegoroczną jesień. Jaka muzyczna wizja przyświecała braciom Lubowicz w związku ze spektaklem? Koniecznie przeczytajcie.

Sezon urlopowy w pełni. Wyjazd zabukowany, walizki spakowane? Jeśli jeszcze nie, to świetnie się składa, bo w aktualnym numerze Day&Night przygotowaliśmy dla Was zestawienie zakątków na świecie, które cieszą się uwielbieniem turystów… niekoniecznie z wzajemnością. W których państwach turyści widziani są jako niepohamowana plaga? Zapraszam do lektury, najlepiej przed zakupem biletu lotniczego.

Liście, palmy, kaktusy, bujne zielenie flory - czyli wszystko to, czym chętnie otaczamy się podczas wakacji teraz nosimy również NA sobie. Zielona roślinność szturmem podbija letnią garderobę, a my doradzamy jak nosić botaniczny trend. Modowa dżungla w końcu świetnie oddaje klimat letnich dni i od lat króluje także w branży wnętrzarskiej. Koniecznie sprawdźcie.

Latem warto grać w zielone również w… kuchni. Orzeźwiające zioła to główny składnik potraw, które najlepiej smakują latem i z którym możemy przygotować dania, będące cudownym lata wspomnieniem, również po jego zakończeniu. Mamy również coś specjalnie dla wielbicieli deserów w wersji light, bo w końcu fit przekąski to pyszne nakrycie letniego stołu, które można pochłaniać bez wyrzutów sumienia. Życzę smacznego i pięknego lata!

Więcej w tej kategorii: PRACA W DAY&NIGHT »
Powrót na górę