Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska

Od Redakcji

Maj od zawsze kojarzył mi się z powiewem świeżości, dawką nowej, pozytywnej energii i… najpiękniejszym czasem w roku. Dojrzała wiosna w najlepszym wydaniu to również okres święta najważniejszej dla każdego dziecka osoby – mamy. W Day&Night celebrujemy tę okazję podwójnie, za sprawą okładki ukazującej piękną odsłonę kobiety w ciąży – przyszłej matki. A jak celebruje się to święto na świecie oraz jakie są zwyczaje związane z kolejno następującym Dniem Dziecka? Jak dobrać garderobę, by wyglądać i czuć się stylowo w ciąży? Jakie znaleźliśmy kreatywne gadżety dla świeżo upieczonych mam i noworodków? O tym wszystkim przeczytacie w aktualnym numerze naszego magazynu.
 Maj to także początek sezonu ślubno-weselnego, a jak powszechnie wiadomo, ślubna wiązanka to jeden z atrybutów panny młodej. Wybór ślubnych kwiatów związany jest nie tylko z ich wyglądem, ale także dostępnością na rynku w danym sezonie. Na jakie warto się zdecydować? Podpowiadamy wszystkim pannom młodym, również tym, które ten wielki dzień planują na jesień lub zimę.

Późna wiosna i początek lata to również czas atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. Festiwal Przestrzeni Miejskiej to nie tylko kreatywna pomoc w rozwoju miasta, ale także szereg koncertów, warsztatów, zabaw i nie tylko, o których przeczytacie
w aktualnym wydaniu Day&Night. Moc nie tylko muzycznych atrakcji zostanie nam zaserwowany także za sprawą kolejnej edycji kultowego Wschodu Kultury. Jedno jest pewne – Rzeszów zatętni życiem ze zdwojoną siłą! Zapraszam do lektury.

Pozostając w tematyce festiwali polecam także lekturę wywiadu
z niezwykle utalentowanym i obiecującym artystą młodego pokolenia, który na dodatek jest Rzeszowianinem – Arek Kłusowski wystąpi na prestiżowym, 54. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wokalista zdradził nam, że „zawsze kieruje się intuicją i emocjami”. Podczas wywiadu Aro opowiedział nam także o swojej twórczości, najnowszej płycie i… podejściu do aktualnego świata.

A jakie kulinarne nowości przywędrowały do nas wiosną? #freakshake bije rekordy popularności, smakuje nieszablonowo i do tego
wygląda bajecznie (nie tylko na Instagramie). Na czym polega fenomen tego super popularnego deseru, będącego prawdziwą ucztą dla kubków smakowych i oczu? Zapraszam do poczytania i… polecamy degustację w rzeszowskim Love Barze i restauracji LUKR.

Więcej w tej kategorii: PRACA W DAY&NIGHT »
Powrót na górę