Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska

Od Redakcji

W momencie gdy wydajemy 100. numer wciąż jedynego na Podkarpaciu bezpłatnego magazynu lifestylowego, jakim jest Day&Night, na rynku właśnie ukazuje się polska edycja najbardziej prestiżowego magazynu o modzie, jakim jest Vogue. I wspominając o tym bynajmniej nie mam na celu żadnych porównań, bo każdy magazyn jest na swój sposób wyjątkowy. Chodzi o zwrócenie uwagi na fakt, że mimo prognoz mówiących o tym, że era magazynów drukowanych idzie ku schyłkowi, prasa drukowana wciąż trwa i ma się świetnie. I bardzo dobrze się składa, bo żadna technologia nie zastąpi szelestu kartek podczas wertowania papierowej wersji magazynu, czytanego w akompaniamencie aromatu porannej kawy. Co zmieniło się w Day&Night w ciągu 100 wydań, a czym marka jeszcze zaskoczy? Po raz pierwszy na łamach naszego tytułu rozmowa z wydawcą, Robertem Wróblem. Przy tej okazji pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy współtworzyli i współtworzą Day&Night i polecam lekturę tego szczególnego wydania.

Jubileuszowe wydanie Day&Night tworzą prawdziwi mistrzowie swego fachu. Na przykład pianistka Mira Opalińska, która dzieli swój czas między rodzinnym Rzeszowem a Glasgow, w którym uczy gry na The Glasgow Academy. W rozmowie z Day&Night opowiada o swoich muzycznych inspiracjach i preferencjach. Zapraszam do lektury. Iwona Nieroda to sześciokrotna Mistrzyni Świata Wako, która pochodzi z Podkarpacia, a kickboxing trenuje już od 14 lat. Obecnie na Podkarpaciu nie ma drugiej tak utytułowanej zawodniczki kickboxingu, walczącej w najtwardszych formułach ringowych. W rozmowie z Day&Night Iwona zdradza jak zaczęła się jej kariera. Czapla Team to trio niezwykłe. Trzy siostry rzeszowianki, których pasją, a także sposobem na życie są rolki. Dodatkowo każda z nich ma na koncie Mistrzostwo Polski. Potrójny talent, który ciągle procentuje. Zapraszam do lektury.

Wydajemy właśnie 100. numer Day&Night i wciąż staramy się (jako pierwsi) dostarczać Wam wyjątkowych ciekawostek. Właśnie taką informacją jest fakt powstania w Bieszczadach, a dokładniej – Uhercach Mineralnych, nowoczesnego i interaktywnego Muzeum Zawodów Ginących, które znacznie ubogaci regionalną ofertę. Takie perełki na podkarpackiej mapie kulturalnej warto odwiedzić i do tego właśnie zachęcam.

Wyczekiwana wiosna właśnie nadeszła. Czas więc rozgościć ją w urodzie – za sprawą maseczek DIY, a także odpowiednio dobranych kwasów kosmetycznych, które maja zbawienny wpływ na cerę. Koniecznie zapoznajcie się z kosmetycznymi nowinkami sezonu, dostępnymi na łamach Day&Night. Wiosnę warto zaprosić także do szafy. W końcu zwiewne i delikatne przezroczystości nigdy nie nosiły się lepiej, niż właśnie wiosną, a zmysłowe koronki i tiule królowały na pokazach największych domów mody.

100 razy Day&Night!

Więcej w tej kategorii: PRACA W DAY&NIGHT »
Powrót na górę