Formy reklamy w Day&Night

Magazyn to efekt wieloletniego doświadczenia. O wysokim standardzie magazynu świadczy fakt promowania się w nim prestiżowych firm. Day&Night dba o własną promocję poprzez patronaty medialne, spoty telewizyjne, telebimowe, radiowe, reklamę w internecie. Day&Night jest wyjątkowym medium, skonstruowanym tak, aby zapewnić reklamodawcom, jak najlepszy efekt marketingowy. Warto z tego potencjału skorzystać.

REKLAMA W MAGAZYNIE DRUKOWANYM

  • LAYOUT REKLAMOWY
  • WYWIAD
  • ARTYKUŁ PROMOCYJNY
  • CYKL PORAD
  • SESJA ZDJĘCIOWA 
  • FOTORELACJA
  • INSERT 

Artykuł promocyjny - przygotowany przez klienta (do akceptacji przez redakcję) – cena jak za powierzchnię reklamową. Materiał przygotowany przez redakcję – cena do uzgodnienia.

Sesja zdjęciowa i fotorelacje - w zależności od miejsca wykonywania zdjęć, cena może ulec zmianie. W sesji zdjęciowej cena obejmuje udział stylistów, makijażystów i fryzjerów.

Insert - w postaci ulotki lub plastikowej karty. Maksymalny format - A4. Cena zależy od rodzaju i umiejscowienia insertu.

 

INTERNET

STRONA WWW - www.dayandnight.pl

FACEBOOK - www.facebook.com/MagazynDN 

YOUTUBE - www.youtube.com/DayAndNightMagazyn, promocja firmy w backstage`u Day&Night 

ISSUU - www.issuu.com/dayandnight, reklama w wydaniu online

 

DODATOWE OPŁATY - MIEJSCA EKSPONOWANE

OKŁADKA ZEWNĘTRZNA + 50%

OKŁADKA WEWNĘTRZNA+ 40%

KALENDARZ WYDARZEŃ +20%

WYBÓR MIEJSCA +10%

PRAWA STRONA +10%

 

TERMINY

Rezerwacji powierzchni reklamowej należy dokonywać do 15 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym emitowana jest reklama. Materiały reklamowe prosimy przesyłać do 20 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, na który rezerwowana jest powierzchnia reklamowa.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Gotowe reklamy przyjmowane są w plikach PDF o minimalnej rozdzielczości 300 dpi i kolorach CMYK.

 

WYMIARY REKLAM

wymiary reklam

Przy powierzchni na spady tekst należy umieścić min. 15 mm od krawędzi strony i dodać po 3 mm do ścięcia z każdej strony.

 

CENNIK

Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną kalkulację. W tym celu prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do współpracy!

Więcej w tej kategorii: konkurs »
Powrót na górę