ŚWIĘTA - POPATRZMY NA NIE INACZEJ

POPATRZMY NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA NIECO INACZEJ. W SPOSÓB BARDZIEJ DOKŁADNY, PRZYZIEMNY WRĘCZ, ZNACZENIOWY, PRZYGLĄDNIJMY SIĘ SYMBOLICE TEGO CZASU, ZWYCZAJOM, RYTUAŁOM I GESTOM STOSOWANYM W TYM OKRESIE. WYDAJE SIĘ, ŻE CORAZ CZĘŚCIEJ DNI TE, KTÓRE SĄ TAK BARDZO WAŻNE I DLA OSÓB WIERZĄCYCH ZI DLA NIEWIERZĄCYCH, STAJĄ SIĘ PUSTYM ODBĘBNIENIEM PEWNEGO RYTUAŁU, NIEZBĘDNEGO W KAŻDYM ROKU.

Czytaj dalej...

SZKOŁY JĘZYKOWE. JAK SKUTECZNIE NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA OBCEGO W RZESZOWIE?

W DZISIEJSZYCH CZASACH ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH JEST NIEWĄTPLIWYM ATUTEM. NAUKA JĘZYKA OBCEGO WYMAGA SYSTEMATYCZNOŚCI, SUMIENNOŚCI I ODPOWIEDNIEJ METODY, KTÓRA POMOŻE SPRAWNIE I TRWALE PRZYSWOIĆ WIEDZĘ. JAK SKUTECZNIE NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA OBCEGO W RZESZOWIE? JAKĄ WYBRAĆ METODĘ? SPRAWDŹCIE JAKĄ OFERTĘ EDUKACYJNĄ PROPONUJĄ NAJLEPSZE RZESZOWSKIE PLACÓWKI.

Czytaj dalej...

ZACZYTANE ŁAWKI W MILLENIUM HALL

Przy ulicy Karowej, obok Millenium Hall pojawiły się „Zaczytane ławki”. Nietypowe meble kształtem przypominają otwarte książki, można na nich usiąść, zrelaksować się i pobrać audiobooka zupełnie za darmo. 10 ławek zostało zaprojektowanych przez znanych artystów, m.in. Andrzeja Mleczkę, Beatę Pawlikowską, Katarzynę Pakosińską czy Mateusza Damięckiego. Każda ławeczka jest inna, a przy niej inny utwór do pobrania.

Czytaj dalej...

CZEŚĆ, TU SŁAWOMIR

MA MILIONY WYŚWIETLEŃ NA YOUTUBIE, HITY, KTÓRE SŁYSZAŁ KAŻDY, WIELU FANÓW, ALE TAKŻE WIELU PRZECIWNIKÓW. SŁAWOMIR WYSTĄPI W RZESZOWIE JUŻ 29 SIERPNIA.

Czytaj dalej...