Kamagra- podstawowe informacje

Kamagra- co warto wiedzieć

Kamagra jest lekiem na potencję, którego składnikiem aktywnym jest Sildenafil. Pozwala na odzyskanie satysfakcji ze współżycia i powrót do pełnej sprawności seksualnej. Zażycie leku powoduje, że poszerzają się naczynia krwionośne, przez co do prącia dopływa większa ilość krwi. Aby Kamagra była skuteczna, niezbędne są bodźce zewnętrzne (podniecenie seksualne).

Kamagra cena i inne informacje

Każda ulotka dołączona do leku zawiera pakiet niezbędnych informacji, z którymi pacjent powinien się zapoznać. Z ulotki dowiadujemy się między innymi, jaki jest skład leku, w jaki sposób go przyjmować, jakie powody wykluczają zażycie, a także listę skutków ubocznych. Jeśli chodzi o lek, jakim jest Kamagra cena wynika przede wszystkim z rodzaju produktu (ponieważ lek dostępny jest w kilku wersjach). Gdzie Kamagra najtaniej jest dostępna? Warto szukać promocji w aptekach albo zdecydować się na bardziej opłacalną wersję leku.

Kamagra- rodzaje

Kamagra dostępna jest w czterech różnych formach:

  • tabletki, które stanowią klasyczną wersję doustną. Dostępne są w kilku rodzajach, w zależności od ilości w opakowaniu oraz zawartości substancji aktywnej (Kamagra 25 mg, 50 mg oraz 100 mg),
  • cukierki do ssania w  różnych smakach. Jedno opakowanie składa się z czterech pastylek, które należy przyjmować identycznie jak tabletki,
  • saszetki Oral Jelly, które w przeciwieństwie do pozostałych wersji leku można zażyć zaledwie kwadrans przed stosunkiem. Zawartość saszetki rozpuszczamy w wodzie,
  • tabletki musujące. Przypominają witaminy i minerały dostępne przy sklepowych kasach, ale ich działanie nie odbiega od pozostałych wersji Kamagry.

Kamagra -dawkowanie

Kamagra https://www.aptekakamagra.pl/ zawsze powinna być stosowana według informacji zamieszczonych na ulotce. Skuteczność leku nie jest jednak możliwa bez odczuwania pożądania seksualnego. Tabletki oraz cukierki należy zażyć minimum godzinę albo  pół godziny przed podjęciem współżycia, natomiast saszetki zaledwie piętnaście minut przed. Po przyjęciu tabletki (na czczo) należy popić ją szklanką wody. Kamagra nie powinna być stosowana równocześnie z alkoholem ani tłustymi posiłkami, które mogą osłabiać jej działanie. Lek wykazuje skuteczność nawet po sześciu godzinach po jego zażyciu, co daje możliwość wielokrotnych uniesień miłosnych.

Kamagra- skutki uboczne

Kamagra jak każdy środek farmaceutyczny może spowodować skutki uboczne. Na podstawie badań  klinicznych opisano wszystkie z nich, dzieląc je według częstotliwości występowania:

  • bardzo rzadko (np. arytmia, bóle mięśni i w klatce piersiowej, senność, wymioty, zmęczenie, wysypka),
  • rzadko (np. krwawienie z nosa, utrata przytomności, udar),
  • często (np. bóle głowy, niestrawność, zaburzenia wzroku, zawroty głowy).

Każdy z pojawiających się objawów, niezależnie od przypisywanej częstotliwości, warto konsultować z lekarzem. Czasami wystarczy zmniejszyć dawkę leku, by niepożądane skutku uboczne zmniejszyły się lub całkowicie ustąpiły, a zażywanie leku przynosiło tylko pozytywne efekty.