PROGRAM CAD2D/3D – DLA KOGO?

Wydawać by się mogło, że projektowanie w programach typu CAD zarezerwowane jest dla architektów, projektantów i konstruktorów. Przedstawiciele pozostałych, węższych specjalizacji jak chociażby hydraulicy, geodeci czy elektrycy powinni szukać innych rozwiązań, które będę stricte odpowiadać na ich profesjonalne potrzeby. Czy rzeczywiście jest tak, że w codziennej pracy elektryka dobry program cad z dostępem do dużej gamy specjalistycznych rozszerzeń i nakładek branżowych nie znajdzie zastosowania? Oczywiście takie przekonanie to zwykły mit.

Nakładki branżowe

Profesjonalny program CAD 2D/3D zapewnia w pełni automatyzowane i profesjonalne wykonywanie projektów z uwzględnieniem wszystkich detali i szczegółów. Podstawowa wersja programu musi być niezawodna i odpowiadać na wysokie potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku, ale przy tym powinna również zapewniać swoim użytkownikom elastyczność użytkowania i dostęp do wielu rozszerzeń i ulepszeń, także tych, które wydają się być zarezerwowane tylko dla wąskich specjalizacji.

Dokonując zakupu odpowiedniego oprogramowania dla siebie i swoich pracowników warto pamiętać o tym, jak bardzo dynamiczne mogą być zmiany we współczesnym świecie. Zupełne inaczej kształtował się świat kilkadziesiąt lat temu. Współczesne społeczeństwo bezustannie się kształci i poszerza swoje kompetencje. Jeśli wykorzystujemy pełny potencjał programu CAD i tworzymy w nim w pełni profesjonalne wizualizacje, to musimy pamiętać o tym, aby przedstawiciele profesji, których praca również ma ogromny wpływ na daną realizację, a także stanowi jej integralną część, mogli korzystać z programu, którego wersja podstawowa jest kompatybilna z tą, której używamy w codziennej pracy.

GSTARCAD https://gstarcad.pl/ wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów skomponował przyjazne środowisko, z którego swobodnie mogą korzystać geodeci czy elektrycy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zajmują się swoją profesją już w pełni zawodowo, ale także dla pasjonatów, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w danej branży.